Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lavendowe próby
#31
Mnie się podoba tak, jak jest. Ale zgadzam się z Natabusem, ze pasowałby tu lepiej matowy lakier.
Odpowiedz
Reklama
#32
Ładny motyw Smile Ogólnie bardzo delikatna i kobieca. Mnie się nie wydaje, by jej czegoś brakowało Smile
Odpowiedz
#33
Patrze i tez nie wiem czy czegos brakuje czy nie. Jesli by cos dodac to delikatnie coby nie przesadzic i nie przedobrzyc. Wiadomo...co za duzo to niezdrowo. Moze delikatnie pociemnic brzeg....gdybam oczywiscie bo takie jak jest juz mogloby zostac.
Sam motyw jest juz ciekawy. Kolor intrygujacy bo ni to kremowe, moze lekko brzoskwiniowe....
Nie podoba mi sie tylko zamalowane zapiecie/zamkniecie. Ale to juz szczegol.
Odpowiedz
#34
I mnie ta szkatułka podoba się taka, jaka jest teraz-bardzo ładnie wyszły Ci kolorki tła-jest takie ciepłeSmile Motyw sliczny więc czego by tu się doszukliwać-tylko lakieru jeszcze trzeba i cudo gotowe.
Odpowiedz
#35
Dziękuje za miłe słowa :*

Skrzyneczka jest z odzysku, była już pomalowana i jej zapięcie także, więc nie zostało mi nic innego, jak tylko pomalować je drugi raz, gdyż tamten kolor zupełnie nie pasował Smile
Ogólnie też jestem zdania, że lepiej wygląda nie pomalowane zapięcie Big Grin
Odpowiedz
#36
Wczoraj tu byłam i nic nie napisałam, bo zastanawiałam się co by można jeszcze do tej kompozycji dodać. Myślałam o jakiejś klamrze na rogach w postaci jasnych reliefów, niewielkim przyciemnieniu kantów brązem i lakier na błysk. Albo zostawić tak jak jest i wtedy, tak jak dziewczyny piszą - matowy lakier.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#37
Ciekawa praca. Kolorystyka,wiadomo,rzecz gustu. Ale całość - kompozycja, wykonanie bardzo fajne. No, może same brzegi lekko bym przyciemniła. Smile
Odpowiedz
#38
Piękny motyw i ślicznie domalowane tło Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#39
Fajna taka leciuchna Smile Ja bym na wieczku dała 2 szablonowe białe narożniki po przekątnej. Dół mi pasuje taki jaki jest.
Odpowiedz
#40
teraz pokaże Wam chustecznik
taki czyściutki, ehhhhhh......
biję się w czoło za ten przesyt Dodgy

   

   

   

Szkatułkę na razie zostawiłam taką, jaka jest Smile Leży u mnie na półeczce, więc być może w przyszłości, gdy mnie natchnie na coś więcej, nabiorę umiejętności coś w niej dorobię.
Ale dziękuje Wam za wszystkie rady , na pewno je wykorzystam! Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl