Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lavendowe próby
#1
Okej, to zaczynam Smile Mam kilka prac, wstawię je w kolejności chronologicznej, takiej jak je wykonałamSmile Pierwsza skrzyneczka nie jest moją zupełnie pierwszą pracą, ale takowych już u mnie brak, gdyż zafascynowana i przekonana, że są piękne już je oddałam Rolleyes nikt nie odmówił, hmmm... wiadomo, prezentów się nie oddaje Big Grin
I PUDEŁECZKO - och, jakież ono było dla mnie piękne jak je wykonałam; teraz patrzeć na nie nie mogę Big Grin

   
   

Drewniane serce, które miało być dla mojego puzzelka na walentynki, no ale... nie byłam przekonana, że ten prezent prosto z serca jest wystarczająco ładny = teraz żałuje, przecież grunt właśnie, że prosto z serca Smile
   

i butelka, na której widoczny jest mój brak umiejętności - mianowicie problemy z serwetką Smile
   
   

I moja najświeższa praca Smile
   
   
Odpowiedz
Reklama
#2
O! to się doczekałyśmy Big Grin.Jak na początek to bardzo ładne prace.Podziwiam ,że zaczęłaś od dużych motywów. Dla mnie do dziś są mega trudne do estetycznego przyklejenia.Na pierwszym pudełku hmmm, te paski pionowe trochę mi nie leżą i mazaje brązowe mogły by być troszkę jaśniejsze.
Serce jak już wspomniałam duży motyw przyklejony fajnie ale szkoda ,że druga połówka pusta Sad.Butelka -fantastyczna ,bardzo mi się podoba umieszczony motyw -to serwetka? I na koniec chustecznik.Tu już widać postępy - baardzo ładny i subtelny.To moja ocena ,ale ja dopiero co awansowałam z poziomu świeżynki więc zapewne zaraz ocenią Twoje prace bardziej doświadczone decuczarodziejki,a one na prawdę znają się na tej robocie.





Odpowiedz
#3
No zobacz i ja-kolejna świeżynka szybko zajrzałam do Twojego wątku. Początki każdej z nasz(chyba każdejSmile) łatwe nie były ale w moim przekonaniu nawet niezbyt udana praca czegos nas zawsze nauczy. A Twoje prace można chyba śmiało uznać za udane początki. Tez mnie intryguje motyw na butelce-serwetka to czy nie??
Odpowiedz
#4
Pierwsze pudełko niczego sobie, tylko widać brak wprawy w cieniowaniu. Za to już na chusteczniku wycieniowane krawędzie są bardzo dobre. Mniej - granice motywu, chociaż wyraźnie odcinając się szary kolor tła serwetki w sumie broni się na zasadzie "tak ma być", czyli nie udajemy, że to nie jest wycięte Big Grin
Na butelce fajnie wygląda to coś, co zrobiłaś na szyjce, ale do końca nie wiem, co to jest, bo zdjęcie małe Tongue
Odpowiedz
#5
Najlepszą pracą jest butelka Smile - jest najciekawsza i intrygująca, kolorystyka też niczego sobie, a kłopoty z serwetką są do opanowania Smile
No i brawo za różnorodność.
Odpowiedz
#6
Dziękuje za komentarze i rady Smile
Tak, motyw na butelce to serwetka (też się w niej zakochałam! <3)
A co do pudełka, to macie racje. Równie dobrze mogłabym całe potraktować tym medium, hihi. Kto wie! może nawet lepiej by wyszło? Big Grin
Umiejętności we wtapiania motywu w tło (jeśli tak to mogę nazwać) nie mam w ogóle. Przyklejam motyw nie martwiąc się czy bardzo się wyróżnia na tle, czy nie. Mam ogromną nadzieję, ze w niedalekiej przyszłości się tego nauczę Smile A co do szyjki butelki - nic specjalnego na niej nie zrobiłam Wink jeśli chodzi o ciemniejsze fragmenty to wynik tarcia papierem ściernym, że tak powiem efekt niepożądany Wink
Odpowiedz
Reklama
#7
Pewnie, że się nauczysz, najwazniejsza jest radość tworzenia,a tej widac ci nie brakuje. Twoje prace są pomysłowe i różnorodne. Działaj dalej i dziel się swoimi nowymi pracami na forum. Smile
Odpowiedz
#8
Tak, tak - Anika rację ma! Smile

PS. A już myśałam, że żadnej lawendy nie ma na Twoich pracach... Dobrze, że chustecznik uratował Twój honor! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
No i prosze.... idziesz jak burza Smile, mi sie wlasnie podoba miejsce gole na serduszku - najbardziej, bo lubie drapaki. Do cieniowania na brzegach patyna polecam (bardzo namawiam wrecz Smile) mokre chusteczki do pupy niemowlakow, ale nie do demakijazu, tylko do pupy, zobaczysz od razu roznice. Butelka - tu wrazenie mam, ze sie spieszylas na maksa, zeby te cudna serwetke przykleic, widac wyraznie slady 'gabkowe', czyli tylko jedna warstwa byla polozona, tak? Smile. A co nauki - wsiakniesz, to na bank, nauczysz sie na pewno - wszystkiego Smile. Tworz dalej i pokazuj!
Odpowiedz
#10
Masz potencjał dziewczyno, więc go rozwijaj. Prace jak na początek udane, potem będzie lepiej. A oglądanie naszych prac zaczynaj od pierwszych stronBig Grin. No i zajrzyj do działu "Nasze antypiękności" to humor Ci się poprawi. Miłego weekendu.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl