Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lavendowe próby
#21
spełnienia marzeń, radości, pogody ducha i szczęścia w miłości
wszystkiego!
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#22
STO LAT !!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#23
Sciskam najmocniej urodzinkowo!

A propos serwetki kladzionej podwojnie; to jest bardzo dobry pomysl, jak na ciemnych tlach pracujesz, ale wtedy motyw sie wycina dokladnie, no bo nie chcesz czesci serwetki widocznej wokol motywu, tak?
A smieszna sprawa wyszla tutaj - mi akurat chodzilo o podwojne (co najmniej!) malowanie tla - raz, ze szklo przebija, po jednokrotnych polozeniu akrylu bez primera do szkla, a dwa - te slady po gabeczce widac, taka gesia skorka moze byc nawet fajna, ale tutaj nie bardzo... czyli chodzilo o wiecej farby (fazami, kolejna warstwa po przeschnieciu poprzedniej), nie o podwojna serwetke Smile
Odpowiedz
#24
NajlepszegoSmile
Odpowiedz
#25
Wszystkiego naj, smarkulo Big Grin (wybacz, to komplement! z nutką zazdrości Wink )
Odpowiedz
#26
100 lat, spełnienia marzeń malutkich i dużych, miłości i wszystkiego co naj... naj... życzę Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Spóźnione Sto lat, sto lat! Początkowe prace bardzo ładne...
Odpowiedz
#28
Cześć! Smile
Oto moje ptaszyskowe pudełko, któremu czegoś brakuje ..
poza kolejnymi warstwami lakieru Big Grin
   
   

PS. SPÓŹNIONE DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA URODZINOWE ;* Smile)
Odpowiedz
#29
podoba mi sie ten krem, nie krem. oraz przetarcia i wtopienie motywu. glupie sa zawiasy i zamkniecia na szpilki, nie daja sie ladnie wyjac, trzeba je brudzic po calosci albo dostac swira starajac sie nie pomalowac, wiem Smile moze szablonik na bialo, ornamentami dookola, waskimi...
Odpowiedz
#30
Hmmm,brzmi interesująco... Muszę tylko trochę poczytać na ten temat, bo zupełnie nie wiem o czym mówisz Big Grin hiihi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl