Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam witam :)
#1
Witam wszystkich Smile

Tak sobie myślę, że się przywitam i zacznę powolutku sobie przeszukiwać forum Smile Ogólnie jestem tak świeża w tym temacie jak te wczorajsze krople deszczu. Smile Chociaż interesuję się decu od około 2 lat, to mój dorobek jest bardzo znikomy, praktycznie zerowy. Kiedyś zakupiłam sobie pierwsze materiały, troszkę się pobawiłam, więcej nie wyszło niż wyszło, rzuciłam w cholerkę i tylko podpatrywałam u innych. Wink A teraz znowu mnie naszło, co by odnowić znajomość z decu i zacząć konkretnie. Smile Właśnie czekam na nowsze materiały, bo w ciągu tych dwóch lat niektóre rzeczy posychywały, a innych po prostu było za mało. Smile Jeśli uda mi się coś zrobić, to się pochwalę - chociaż zawsze uważam, że moje decu nie jest tak piękne jak innych, czemu ach czemu? Smile
No to tyle ode mnie. Smile
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile Twoje decu nie jest takie piękne jak innych, bo za mało próbujesz Big Grin Zazwyczaj jakoś to tak działa, że jeśli ktoś ma do tego pasję, to ma i talent. Tak więc do dzieła, myśl pozytywnie i zaprezentuj nam efekty!
Odpowiedz
#3
I ja witam Smile
Odpowiedz
#4
Witaj!

Całkiem możliwe, że wcale nie takie złe są Twoje prace. A próbowanie na pewno jeszcze poprawi ich jakość Smile Aż się nie mogę doczekać Twego wątku! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
Witam serdecznie i również ja czekamz niecierpliwością na Twoje prace- ja też jestem świeżynką w decu więc jest nas więcej
Odpowiedz
#6
Witaj cieplutko. Czemu twoje wytwory nie tak piękne jak u innych - prosta odpowiedź - u sąsiada trawa zawsze zieleńsza Wink.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj!Smile
Odpowiedz
#8
Prosze takie podejscie schowac gleboko, w kat balonu, lub na kompostownik z nim, jak ogrod posiadasz! Smaruj, klej i lakieruj, zobaczysz, jak bedzie pieknie. Praktyka czyni mistrza Smile
Odpowiedz
#9
Witaj i ja.
Odpowiedz
#10
witaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl