Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Małymi kroczkami.. ;) lawendowa skrzyneczka str 15 :)
#81
fioletowe pudelko bylo mdle bardzo. Probowałam cieniowań, ale nie wyszly, wiec pociapałam. Kolor jest trochę inny niż na zdjęciu.
Dziękuję Wam za odwiedziny mojego wątku;-)
Odpowiedz
Reklama
#82
Cieniuj już po nałożeniu lakieru.Wtedy jak nie wyjdzie możesz zmyć i poprawić.Słabiej mocniej.Ale się wymądrzyłam Blush a sama nie cieniuję Tongue





Odpowiedz
#83
Lubię słoneczniki, takich jeszcze nie widziałam, więc zabieram świeczniki z tym motywem; podoba mi się sposób wykorzystania serwetki. Lawendę też lubię i pudełko mi pasuje, nawet pociapane. Zamyślony aniołek - cóż to niebieskie tło jest trochę za mocne, ale może to wina zdjęcia. Różane świeczniki i misiowe pudełko ładne, czyste, bardzo staranne.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#84
Fajne prace-staranne i przyjemne dla oka-najbardziej mi sie podobają swieczniki z różami i ....misiowe pudełkoSmile
Odpowiedz
#85
No, może i Cię trochę nie było, ale na pewno nie próżnowałaś Smile Prace czyściutkie, proste - ładne po prostu Smile Ale chyba najbardziej podobają mi się świeczniki z różami - uwielbiam ten motyw Smile
Odpowiedz
#86
ja też uwielbiam ten motyw Smile
Odpowiedz
Reklama
#87
Swieczniki i lawenda swietne. Tyle, ze w swiecznikach tez pomalowalabym miejsce na swieczke. Co bedzie jak jej nie bedzie w srodku?
Odpowiedz
#88
Exa, ładne bardzo te świeczniki, ale za krawędzie deseczek, na których stoją, to Ci się należy reprymenda - domaluj!
Podoba mi się pudełko z aniołem, swietnie wykorzystałaś ornament z serwetki.
Pudełko lawendowe bardzo fajnie poprzecierane, lubię takie trochę nieporządne przecierki. Mam tylko zastrzeżenie do niektórych motywów, widać linię wycięcia. Przeciwnie do tych misiów na ostatnim pudełku, tam jest idealnie zgodnie ze sztuką, czyli wyglądają, jakby były namalowane.
Odpowiedz
#89
Jeszcze raz dziękuję każdemu z osobna Smile
Macie rację, świeczniki w środku niepomalowane i krawędzie deseczek też.. Nie pomyślałam..
Odpowiedz
#90
Najlepsze są drugie świeczniki Smile
Dobrze, że dziewczyny zdążyły już wcześniej wszystko powiedzieć - ja mogę teraz się tylko pozachwycać - drugie the best
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl