Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Małymi kroczkami.. ;) lawendowa skrzyneczka str 15 :)
#1
Cześć Wink
Dodaję kilka zdjęć moich prac. Zdjęcia robione telefonem, więc przepraszam za ich jakoś. Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii. Są to moje pierwsze 'dzieła'
Słoik był moją pierwszą pracą. Nie byłam zbyt cierpliwa, preparat do spękań jeszcze dobrze nie wyschnął a ja już wklepywałam cień do powiek dlatego nie wygląda to zbyt dobrze. Jednak wiadomo, że człowiek uczy się na błędach Wink
                   

a tutaj walentynkowe serduszka Wink
       

P.S.- Dopiero teraz widzę jak kiepski ze mnie fotograf. Jeszcze raz bardzo przepraszam za jakość tych zdjęć. Widzę też, że prace wyglądają na nich troszke inaczej niż w rzeczywistości.
Odpowiedz
Reklama
#2
jak na pierwsze dzieła to naprawdę fajnie Smile
serduszka mi sie podobają
fajny słoik i cieniowanie
na pudełku nie do końca przemawiają do mnie te róże, ale starannie zrobione
powodzenia w dalszych działaniach Smile
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
#3
Witaj exaltation Smile
Słoik wcale niezły - Ty ten cień wcierałaś na krak jednoskładnikowy? To tak dość nietypowo, ale można i tak Smile
Na pudełku powinnaś bardziej popracować nad cieniowaniem wokół motywów, bo wciąż dość widocznie się odcinają. I dodać lakieru, i już wtedy będzie pięknie Smile
Najlepiej wycieniowane serduszka, chociaż mnie nie przypadły do gustu z uwagi na ten słodki róż.
Odpowiedz
#4
Fajnie zaczynasz!
Serduszka rzeczywiście najlepsze, szczególnie to różane!
Słoiczek kiepsko wiać, ale nawet to pomazianie całkiem dobrze wygląda.
Pudełko wymaga chyba jeszcze lakieru, bo na razie jeszcze za bardo motywy się odcinają od tła...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
witaj w naszym świecie Smile
początki jak dla mnie naprawdę super Smile a co do umiejętności fotograficznych nic się nie martw nie ty jedna ale my mamy dobra wyobraźnię co nie zobaczymy to sobie do wyobrażamy i dobrze będzie byle tak dalej bo potencjał jest
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#6
Fajne początkiSmile co do herbaciarki to popieram Erato. Słoik i serducho z różyczkami najładniejszeSmile
Odpowiedz
Reklama
#7
Dziękuję za rady Smile Serduszka nie są bardzo różowe, troszkę tutaj kolor się zmienił. A co do pudełka hmm.. Powiedzcie, skąd mam wiedzież, czy starszy już lakieru? Ja dotykam i jak nie czuję już motywu to uznaję, że starczy lakieru i szlifowania, ale może się mylę Wink Z pudełkiem tak zrobiłam, ale zauważyłyscie, że jeszcze za mało Smile
Odpowiedz
#8
Mnie się najbardziej podoba słoik Smile wyszedł fajnie kompozycyjnie, a i udało Ci się zrobić bardzo intrygujące postarzenia, choć pewnie nie zamierzone, ale to jest własnie cały decou - nigdy tak naprawdę nie wiadomo do końca co wyjdzie Wink

O odcinaniu się motywów od tła już wiesz, o lakierze też, więc nie będę powtarzać...

Słoik na pierwszym miejscu.
Odpowiedz
#9
Mi najbardziej podoba się właśnie to pudełko a tutaj według Was jest najgorszą z moich prac. Nie wiem czy to wina zdjęć czy mojego gustu haha Smile
Odpowiedz
#10
Rzecz gustu - po pierwsze. Po drugie- zdjęcia bardzo często nie oddają wiernie rzeczywistości... Czasem widać na nich coś, czego nie ma albo wręcz przeciwnie - nie można uchwycić tego co chcemy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl