Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Małymi kroczkami.. ;) lawendowa skrzyneczka str 15 :)
#51
No, świeczniki jak się patrzy Smile Żelazko górą - też uwielbiam tę kropkowaną serwetkę i często ją stosuję do boków pudełek Smile
Odpowiedz
Reklama
#52
Różowy świecznik ślicznie się prezentuje, ma piękny motyw, a i do wykonania nie mogę się nijak przyczepić.
Brawo Smile
Odpowiedz
#53
I mnie rozowy jak najbardzieSmile
Odpowiedz
#54
wszystkie bardzo starannie wykonane, jak dla mnie niebieski nawet w tych ujęciach najładniejszy :-) uwielbiam tę serwetkę :-) sama z niej często korzystam.
Odpowiedz
#55
Mnie podoba się różowy. Kropki też fajne Smile
A co do niebieskiego, to zdjęcia lubią kłamać, oj lubią..
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#56
W niebieskim kolor farby ma odrobinę zbyt turkusowy odcień, gdyby był bardziej stonowany w kierunku granatu jak barwa motywu z serwetki, to efekt byłby lepszy. Ale ja jestem taką fanką niebieskosci, ze i tak mi się podoba Big Grin A różowy podoba mi się pomimo, ze nie lubię różu Smile w kropkowym brakuje mi, nomen omen, jakiejś kropki nad "i", czyli czegoś na górze. Jakiegoś kontrapunktu dla całości, która obecnie jest trochę zbyt monotonna.
Odpowiedz
Reklama
#57
Dziękuje Wam za komentarze Smile Niestety nie udało mi się tego niebieskiego świecznika inaczej uchwycić.
Dodaję nowe rzeczy Smile
Góra pudełka zrobiona werniksem szklącym czego nie uchwyciłam na zdjęciu Smile Ojj kiepski ze mnie fotograf, kiepski


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#58
podziwiam Twoje początki :-) bardzo ładne prace :-)
Odpowiedz
#59
Bardzo ładne te prace. Staranne.
Co do pudełka, przydało by się cieniowanie.
Ale jak na początki to jest super Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#60
kurcze z tym cieniowaniem to mam własnie straszny problem.. Juz tyle razy próbowałam i ciągle mi się nie podoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl