Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Wsztstkich
#1
Mam na imię Bożena. Znalazłam Was przypadkiem gdy zaczęłam szukać informacji na temat decoupagu. Zapragnęłam takich pięknych bombek i wymyśliłam, że sobie zrobię. SmileJuż się obczytałam o materiałach, technikach i potrzebnych akcesoriach. Nic wam nie pokażę bo jeszcze nic nie zrobiłam. Jak tylko skończę jajka to wstawię i poddam się ostrej krytyce. Z ręcznych robótek trochę krzyżykuję, drutuję i szydełkuję. Liczę na pomoc z waszej strony bo to jednak nie jest takie łatwe jak się czyta.Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Bożeno Smile
mam sentyment do tego imienia, bardzo je lubię, tak miała na imię moja Mama...
Odpowiedz
#3
Dzień dobry Smile
Odpowiedz
#4
Czesc Bozenko! Moja dobra znajoma tez Bozena, mowimy na nia pieszczotliwie Bozia Smile

A pewnie, ze niekoniecznie latwe i od razu Rzym zbudowano, ale sily rosna z kazda rzecza, wiec pracuj i pokazuj!

Dominika
Odpowiedz
#5
Witaj serdecznieSmile
Odpowiedz
#6
Witam Cię BożenkoSmile Ja równiez dopiero zaczynam więc nie jesteś odosobniona w zgłębianiu wiedzy i praktykowaniu. Powtarzam sobie, że nie od razu Kraków zbudowano i faktycznie-najlepiej ćwiczyć....ćwiczyć...i pytać....pytać...Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie i ciepłe słowo. Życzę miłego wieczoru.
Odpowiedz
#8
Moja mama tez Bożena, ale twój nick- skrót Bożka bardzo mi się podoba, witaj Smile
Odpowiedz
#9
Witam wśród pozytywnie zakręconych!Smile
Odpowiedz
#10
Witaj Bożenko. Święte słowa napisałaś. Decoupage nie jest tak łatwy jak to się wydaje gdy czyta się poradniki i ogląda filmy instruktażowe. Ale jaka radość gdy coś wyjdzie zgodnie z oczekiwaniami. Miłej pracy!
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl