Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje poczatki
#31
Eko mozaika .. hi, hi, oryginalny pomysl, rozne wielkosci skorupek, mozna zabarwic, mozna jedna linia pojechac na przedmiocie... zawsze sie czlowiek tu czegos nauczy, cos nowego podpatrzy, dzieki!
Odpowiedz
Reklama
#32
Dopiero teraz tu zaglaądnełam i jestem pod urokiem krzesełka. moze niekoniecznie róz mi sie podoba ale wykonanie na 6+. I wiem jak reagowała by moja córka kilka lat temu ,gdyby je zobaczyła
Odpowiedz
#33
Fajny efekt. Tez widzialam prace w tej technice i wychodza ladnie.
Odpowiedz
#34
Motyw na segregatorze jest ładny, cieniowanie u ciebie nie do końca mi pasuje, ale to trudna sztuka. Brawa za krzesło, wyszło super. Talerz ze skorupkami jaj wymagał sporej pracy, podziwiam za wytrwałość.
Odpowiedz
#35
przedstawiam Wam moje najnowsze prace obraz do kuchni lawendowy wykonany na panelu podlogowym do tego sloiki po ogorkach bo troche sie nazbieralo wiec postanowilam ze je wykorzystam i na koniec biteleczki na oliwe


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#36
Wygląda na to, że jestem pierwsza, więc porywam panel i butelki i zmykam, bo mnie która ubiegnieBig Grin.
Obrazek na panelu jest świetny, skąd ten motyw? Motyw oliwek to obok lawendy pierwszy motyw z jakim zetknęłam się, gdy zobaczyłam jak się dekupażuje, mam do niego ogromny sentyment. Słoiki też bym zabrała, ale pokrywki chyba nie pomalowane więc nie chcęTongue .
Moja rada - pomaluj pokryweczki kolorem tła, lub jakimś dominującym na motywach, słoiki będą rewelacyjne.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#37
Na panelu podłogowym? Czego to decouczarodziejki nie wymyślą! Big Grin Bardzo fajnie to wyszło, miedzy innymi dzięki kształtowi tej deseczki. Słoiki te mi się podobają, choć zdjęcie dość ciemne... Butelki na oliwę tez dobre, nie przeładowane.
Odpowiedz
#38
brawo panel do kuchni wymiata
w butelkach mi korki nei pasują ja bym je choć tak do połowy pomalowała
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#39
Zawitałam do Twojego wątku, podziwiam prace i .. pomysł ze skorupkami do jajek wielce intrygujący. A ja dziś robiłam wielką jajecznicę i skorupki wywaliłam-achSad
Odpowiedz
#40
dzieki wszystkim za komentarze nie spodziewalam sie takich pozytywow to mnie nakreca do dalszych prac a co do panelu podlogowego to jest w calosci i polecam bo jest bardzo wdzieczny do prac pozdrawiam Wszystkich
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl