Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje poczatki
#1
Witam wszystkich

jestem tu nowa i narazie czytam i przegládam forum .zafascynowalam decoupage i oto moja pierwsza praca bardzo Was prosze o uwagi na temat mojego dziela (hahaha tak to nazywam) mam nadzieje ze bedzie wiécej duzo lepszych prac . tak wiec czekam na Wasze komentarze i rady co do mojego segregatora                    

sorki zaszalalam ze zdjeciamiSmile
Odpowiedz
Reklama
#2
Zaczęłaś od segregatora to brawa za odwagęSmile
Motyw też nie standartowy, fajnie, kompozycja - fajna, cień - fajnie, choć od strony środka już bym go nie kładła, może bardziej dookoła po brzegach?
Brakuje w tej pracy wyszlifowania papierkiem ściernym warstwy farbySmile
Z doświadczeń innych koleżanek wiem, że takie segregatory lubią się ścierać, łuszczyć na grzbiecie przy otwieraniu, więc może pomyślisz od razu o tkaninie, koronce?
No i pewnie wstawiłaś ten sam link do zdjęcia bo ja widzę tylko jedno to samoSmile
Ja to się osobiście cieszę, że wybrałaś taki motyw w sepiiSmile
Odpowiedz
#3
Hej! To sa moje klimaty, reszta jak wyzej (ale bez koronki Smile), cienie rozciagnij mieszajac akryl z odrobina kleju, a najlepiej z opozniaczem do akryli, jak kiedys bedziesz jeszcze inwestowac Smile.
Uwaga: decu silnie uzaleznia, a widze, ze moze Cie wciagnac Smile. Czekam na kolejne prace. (plus ta dokonczona/poprawiona SmileSmile
Odpowiedz
#4
Mało, mało, chcemy więcej! A początek bardzo obiecujący.
Odpowiedz
#5
Bardzo fajny motyw, dokładnie naklejony (o cieniach pisała już Dyzia - ja się podpisuję Smile)
co do grzbietu - też pomyślałabym o wzmocnieniu... jeśli nie koronka, to może płótno szare?

aaa... i zostaw tylko jedno zdjęcie, resztę wykasuj Smile
Odpowiedz
#6
dzieki myslalam ze bedá ostre slowa krytyki a tu niespodzianka jeszcze raz wielkie dzieki Smile cienie robione sa tylko akrylem bez opozniacza bo niestety jeszcze nie mam ale niebawem sie poprawie wieczorkirm jeszcze cos dodam
Odpowiedz
Reklama
#7
Poczatek niezly.
A co do pekania to owszem. Nie dosc ze z czasem peknie na grzbiecie to jeszcze przy brzegach rowniez moze zaczac sie farba odrywac. Wystarczy, ze raz zahaczysz np. spinaczem do papieru. Tego typu segregatory sa niewdzieczne do pracy.
Odpowiedz
#8
Pierwsze dzieło obiecująco wygląda Smile Niechże Ci odbija dalej! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
Bardzo dobry początek, chociaż cienia dałabym mniej, bo tak to mały wygląda jak w chmurce spalin Big Grin podszlifować, polakierować i będzie bardzo dobrze.
Odpowiedz
#10
jak i obiecalam nastepna praca skonczona krzeselko stare drewniane wyczyscilam i postanowilam zrobic mojej coreczce


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl