Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje poczatki
#21
Hura, nie jestem sam: Ja rowniez jestem tutaj nowy, segregator super, krzeslo do dzieciecego pasuje jak ulal, Zapowiada sie ciekawie. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Reklama
#22
po chwil nieobecnosci znow sie pojawiam i chce Wam pokazac talerz ktory zrobilam na probe . wykonany jest na skorupki od jajek        
Odpowiedz
#23
Na skorupki? To znaczy jak, nakleiłaś na talerz jak mozaikę i na to naklejałaś motyw? Efekt bardzo ciekawy, choć przyznam, że jakoś mnie za serce nie chwycił. Może to kwestia doboru motywu do tej "jajecznej" struktury.
Odpowiedz
#24
tak dokladnie tak a motyw tylko taki mi zostal -czekam na paczke z Polski i nowe papiery
Odpowiedz
#25
pomysł oryginalny...Smile
bardziej kolorowo zrobię sobie Smile
dzięki kochana za inspirację....
Odpowiedz
#26
Fajny pomysłSmile Czy skorupki wcześniej jakoś przygotowywałaś?
Mi się kolorystyka podoba, róże fajnie wyglądają, szkoda tylko, że listki są takie mniej szczegółoweSmile
Odpowiedz
Reklama
#27
nie skorupki zbieram z gotowanych na twardo jajek a jutro robie probe na butelce zobaczymy jak wyjdzie
Odpowiedz
#28
Jak Ci wyjdzie, to zamówię u Ciebie mozaikę do łazienki Tongue Bardzo eko!
Odpowiedz
#29
No i masz babo placek.. Moja zobaczyła krzesełko i też takie chce.. Ehhh... Big Grin a tak ogólnie to podpisuję się pod uwagami dziewczyn... I jeszcze raz śliczne to krzesełko (niestety) Tongue
Odpowiedz
#30
Róż i Hello Kitty to nie mój świat, ale krzesełko samo w sobie jest rewelacyjne Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl