Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki z podróży - pudełka "rowerowe" s. 25
Ukradły Sad. Podróżniczka zrób jeszcze jedną Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
No piękne są! Takie dokładne, wymuskane, cudeńka. A ta bejca jak z fabryki. Miodek!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wielkie dzięki dziewczynyHeartHeartHeart


(07-28-2014, 10:31 AM)Zuza napisał(a): A my na to jak na lato! I porywamy obie!

Co jest na wieczku? To serwetka, wydruk czy sama tam kolażowałaś? Tongue
To serwetka ale tak mi się spodobała, że nie było sensu nic zmieniać. Co więcej- to jedna serwetka, na której są oba motywy.
W tej chwili kończę lakierować kolejne pudełka. Zrobię zdjęcia i wstawię.
Odpowiedz
(07-28-2014, 12:05 PM)Podróżniczka napisał(a): Co więcej- to jedna serwetka, na której są oba motywy.
To jest właśnie dobry sposób na komplety niekoniecznie identyczne Thumbsup
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jak mawia moja znajoma Basieńka "przecudnej urody" są te Twoje pudełka. Proste, bez "udziwnień" dekupażowych ale wymiatają Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Ładne pudełeczka. Niczym rodzeństwo - podobne, a inne (nawet nie bliźniaki Wink)
Lekkie, letnie i gustowne.
Odpowiedz
Reklama
Sliczne. Skojarzylo mi sie z Ania z Zielonego WzgorzaSmile
Odpowiedz
Przepiękne są, takie letnie Smile do mnie szczególnie przemawia to z ostatniego zdjęcia Smile
Odpowiedz
śliczne pudełka, takie dziewczyńskie :-)
Odpowiedz
Piękne tace.Obie mi się podobają .Doskonałe. Shanna -Postarzana elegancja na wyspach nadal modna.Angielki cały czas coś takiego kupują i robią...no ,ale może Szkotki to inne gusta mają.
Pudełeczka z rowerami bardzo mnie urzekły.Właśnie odświeżam sobie leżąc nad jeziorem książkę którą lubiłam czytać w dzieciństwie. "Pollyanna". Te pudełka z nią mi się kojarzą.No i te piękne Konwalie.Pudełka radosne jak wiosna i początek lata.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl