Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki z podróży - pudełka "rowerowe" s. 25
#1
    Już nadszedł czas abym pokazała swoją "radosną twórczość".Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. Coo tym myślicie?
   
Odpowiedz
Reklama
#2
Bardzo ładna kompozycja, zdecydowanie więcej lakieru, bo powierzchnia jest nierówna. Drugie zdjęcie jest tak malutkie, że trudno coś dojrzeć Smile
Interesujesz się końmi?
Odpowiedz
#3
Nie bardzo poradziłam sobie z wstawieniem załącznika. Musiałam zmniejszyć, bo nie chciał się zapisać. Zakładka dla córki. Ona to "koniara".
Odpowiedz
#4
No, to drugie zdjęcie pomniejszyłaś na maksa - jeszcze trochę, to by całkiem znikło! Big Grin Tongue

Ale na pierwszym widać bardzo ładną zakładkę! Smile Widać też ślady po pędzlu... Trzeba trochę papierem ściernym popracować i będzie super! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
Lepiej będzie, choć i teraz źle nie jest Smile
Ale chyba nie szlifowałaś... ani surowej zakładki, ani w trakcie wykończenia?
No i lakieru o wiele, wiele więcej być musi Wink

A co na znaczku? znaczy na drugiej stronie?... nie widzę......
Odpowiedz
#6
Poczatek ciekawy. Praca nie jest zla, wrecz przeciwnie, zapowiada sie ciekawie. Brakuje porzadnego szlifu. A te smugi- czy one tylko na farbie czy na lakierze tez sie porobily? Mysle czy nie masz czasem zlego pedzla.
Odpowiedz
Reklama
#7
o lakierze juz wiesz więc nie bedę się powtarzac - szlifowanie i lakierowanie i tak bez końca Tongue
kompozycja mi się podoba calość też ok - dobry początek
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#8
Dobry początek, następnym razem poprawisz to o czym dziewczyny pisały i będzie ok.
Odpowiedz
#9
Wiem, że lakier to moja słaba strona.Czego ja już nie próbowałam.Kupiłam dobry pędzel-przynajmniej tak mi się wydaje 1i1/2( nylon chyba,taki biały włos- renesans 8015- cokolwiek to znaczy ). Zmieniłam lakier na 3v3 formuła niekapiącego żelu, bo taki ktoś polecał.Wpadłam na pomysł, że może to dlatego bo maczałam pędzel w słoiczku.Nalewam do miseczki do jednorazowego użycia. Też nic, dalej bez zmian. Ciągle ślady po pędzlu. Może za cienką warstwę kładę?Jak kładłam grubszą to robiły się zacieki takie białe. Już nie wiem co mam robić. Na szczęście bombki kupiłam plastikowe i będę zdobiła od środka więc nie muszę lakierować.Lakier mnie przerasta.
Odpowiedz
#10
lakieruję ok. 12-15 razy ale od razu przyznaję się że nie lubię szlifowania bi mi matuje prace a chciałabym aby były na połysk.To ważne?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl