Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki z podróży - pudełka "rowerowe" s. 25
Ooooooo, przekalibrowanie zdziałało cudaIdea
Jeszcze bardziej jestem na TAK Smile
Szkoda, że zabrana, bo śniadanko do łóżka w niedzielny poranek świetnie by się na niej komponowało Naughty
Odpowiedz
Reklama
Taca(e) - modelowy shabby w najlepszym wydaniu! Doskonale je zrobiłaś.
Odpowiedz
Dziękuję pięknie za miłe słowa.

(07-23-2014, 10:26 AM)Shanna napisał(a): A tak z inne beczki.... Juz kilka prac w ciagu ostatnich tygodni widzialam wlasnie w czystym schabby.
Wraca styl schabby do lask? No wlasnie, jak to jest z nim w Pl? U nas byl modny w latach 90-tych. Teraz nawet na przecenach nikt go nie chce.

Właściwie to ja nie bardzo potrafię powiedzieć czy nadal jest modny.Czasem w sklepach można spotkać wyroby w tym właśnie stylu.
Ja wyznaję zasadę, że kupuję i robię to co mi się podoba nie zważając na opinię innych.To ja mam się dobrze czuć w moim domu.Więc mam w nim totalny miszmasz.Córka woli nowoczesne wzornictwo, więc też nie pomoże.
Odpowiedz
Piękny transfer (jako wydruk i jako transfer) zdecydowanie lepiej wygląda na tej większej tacy.
Ja bym zrobiła większe przecierki, ale ja dziwna jestem ;o))

A co do shabby to w Polsce raczej wraca do łask, wszędzie pełno ozdób w prostym stylu z napisami, albo i nie wraca tylko ja je wszędzie widzę??? ;o)))
Odpowiedz
Uwielbiam biało-czarne prace a więc dla mnie praca super Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
               
Pracowite dni u mnie. Pudełka robię prawie hurtem. Dzisiaj dwa. Dół to bejca wodna.Co Wy na to?
Odpowiedz
Reklama
A my na to jak na lato! I porywamy obie!

Co jest na wieczku? To serwetka, wydruk czy sama tam kolażowałaś? Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ależ świetne motywy to serwetka , czy kombinowane? Bardzo ładne prace Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ależ cudne motywy!!!!
Kradnę i nie oddam Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Abask - jakie kradnę, jakie kradnę!?!?!?! Ukradzione, schowane i cieszy MYCH ócz błękity!!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl