Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki z podróży - pudełka "rowerowe" s. 25
Faktycznie trudno byłoby się określić, które z nich ładniejsze - na szczęście możemy obejrzeć oba komplety a problem z wyborem ma zapewne córciaSmile
Odpowiedz
Reklama
Piękne te podkładki, osobiście uwielbiam połączenie turkusu ze złotem Smile bajkowe połączenie !
Odpowiedz
na temat podkładek już chyba wszystko zostało powiedziane ja się podpisuję pod tym obiema łapkami i mogę tylko krzyknąć CUUUDOBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
no faaaaaajne te złotka!
Odpowiedz
        Muszę przewietrzyć swój wątek.Mam kłopot z robieniem zdjęć, a właściwie z ich obróbką. Nie potrafię sama i czekam cierpliwie na pomoc córki. A cierpliwości mam wiele i jeszcze się nie doczekałam. Próbuję więc sama. Tak więc oto taca, której jeszcze nie pokazywałam. Pierwsza próba transferu ale na medium do transferu.
Odpowiedz
Ajajaj... jaka prześliczna ta taca !! taka cała moja, jestem pierwsza więc szybko porywam !! Blush

A teraz jeszcze dodam że transfer ci wyszedł perfekcyjnie , i te przecierki no po prostu nic dodać nic ująć, bardzo mi się podoba Smile ja sobie właśnie zakupiłam tacę i planuję zrobić dla siebie w podobnych klimatach Wink
Odpowiedz
Reklama
Ej, Podróżniczka, marudzisz Smile

Taca ładnie zatransferowana, a i zdjęcia niczego sobie. Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Widzę że na forumie szał na transfery i shabby . I super . Ja też mam teraz na to jakiś nalot Wink. Taca ładna ale już zabrana Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, z ust mi to wyjęłaś Smile
Mer mężowi transfery wysyła, by druknął co. Asik nas zasypuje pięknymi obrazkami. Sama w głowie mam parę pomysłów.
Do rzeczy! Świetna taca! Cudeńko! Szkoda, że Mer zabrała... Cry
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
piękna taca! transfer wyszedł ci poprostu rewelacyjnie.
a teraz moje tradycyjne pytanie przy tego typu pracacach - jaką metodą? Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl