Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie
#1
Weszłam,obejrzałam i zachwyciłam się. Tyle pięknych prac...Podziwiam. Ja zgłębiam tajniki decoupage dopiero od kilku miesięcy i przyznać muszę ,że Wasze forum ,to istna skarbnica wiedzy,doświadczenia i ...motywacji do działania.Ja wpadłam po uszy.Wreszcie odważyłam się coś sama wykonać. Tyle pomysłów, energii. Dzięki i ..zabieram sie do pracy ,a jak skończę ,oczywiście przedstawię ,co udało mi się stworzyć.Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj aniko Smile
Odpowiedz
#3
Witam serdecznie.
Odpowiedz
#4
Serdecznie Cię witam wśród nas Smile
Odpowiedz
#5
WitajSmile
Odpowiedz
#6
Witaj w naszym gronie Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
Reklama
#7
Dziekuję za miłe powitanie.W głowie kotłuje mi się mnóstwo pomysłów,które niestety nijak się mają do moich umiejętności. Wiem, wiem- trzeba cierpliwości, wytrwałosci. Wierzcie mi, bardzo się staram.Dużo przeglądam,czytam ,potem zakładam fartuszek pokory i ... próbuję tworzyć . Trochę to trwa,ale wkrótce postaram się pokazać efekt moich starań.
Odpowiedz
#8
Muszko- jestem, jestem.Kocham koty i ich koci świat,to ich słodkie nicnieróbstwo, powłóczyste spojrzenie - gdzie pędzisz,zwolnij,usiądź i pogłaszcz mnie - w tym codziennym chaosie czasem warto posłuchać futrzaka.( nie wiem jak Wasze koty, ale moja gada,a właściwie wykłóca się ) Grarut -Są powody do mruczenia...Późny wieczór, ja, przy mnie moja kicia i..decu. Dziś był fajny dzień. Dzięki za miłe wpisy.
Odpowiedz
#9
Witaj Aniko! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#10
Oj,coś już "urobiłam".Mery, właśnie udało mi się zakończyć pierwszy etap swej radosnej twórczości i mam już co pokazać. Pstryknę jeszcze tylko kilka fotek i wrzucę na forum. A co tam, pierwsze koty za płoty !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl