Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze herbaciarki
#21
Wszystko bardzo ładne , najbardziej podoba mi się ostatnia skrzyneczka Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
No nieźle nieźle. Początki powiadasz...? Nie widać!
Odpowiedz
#23
Dzięki, dzięki, wielkie buziolki za pochwałki, skrzyneczek troszkę mam, te niestety były ostatnie, z nowymi będę robić dzisiaj zdjęcia, jak się wyrobię to wieczorkiem będą do obejrzenia i ewentualnych uwag i porad, i jedne i drugie mile widziane.
A jak ktoś ma ochotę dla urozmaicenia biżuteryjki pooglądać to zapraszam na dział, "Nasza tworczość", w tym temacie siedzę trochę dłużej. Miłego pięknego dzionka życzę i do wieczorka. SmileSmileSmile
Odpowiedz
#24
No i jaki postepSmile Wszystkie super, widac, ze coraz lepiej Ci idzie.
Makowe pudelko porywam i nie oddam. Jak dla mnie jest cudne i takie super czyste.
Odpowiedz
#25
Dzięki piękne, a na dobranockę jeszcze niedużutko nowości ale te jeszcze wymagają obróbki, dopracowania . Dzisiaj jednak sobie odpuściłam wszak to święto, życzę wszystkim spokojnej nocki barwnych snów.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#26
Podobają mi się Smile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#27
Pracowita, pracowita...
tylko mam wrażenie, że przekuwasz ilość na jakość Wink
nie podoba mi się wnętrze tej pierwszej "misy" - mogłaś dokładniej wyciąć serwetkę (te lewe tulipany) albo zmienić tło - teraz ta żółć między łodygami bardzo się w oczy rzuca... no i motywy takie jakby "zawieszone" w próżni... mogłaś je przesunąć do miejsca, gdzie się załamują ścianki Wink
bratki chyba też nie do końca z tej bajki...

a skrzynka byłaby OK, gdyby... no właśnie... jest i tu gdyby...
gdyby na froncie nie raziła ta cynabrowa róża, ścięta prosto jak gilotyną...
no i nie wiem, czy akurat ten żółty rant w tym zestawieniu kolorystycznym to dobry wybór Wink

o zmarszczkach nie wspominam, bo to kwestia wprawy...

To są tylko moje osobiste uwagi, w żadnym razie nie krytyka Wink
Odpowiedz
#28
Vika ''Sokole Oko''- ja nie wiem czy Ty masz taki wzrok, czy jakis specjalny program do wylapytania zmarszczekSmile
Mnie sie podoba pierwsza praca (to pudelko bez wieczka, oslonka???) Nie przypasily mi tylko te bratki. Jakos mi do rozyczek nie pasuja. Fajnie jest mieszac motywy, ale jak dla mnie to wyzsza szkola jazdy bo nie zawsze wszystko pasuje.
Na drugiej pozbylabym sie zoltego brzegu. Cos nie teges z nim do calosci, bo ani podklad, ani kwiaty....
Odpowiedz
#29
Dzięki, dzięki, pierwsza skrzyneczka to osłonka na doniczki od fiołeczków bo je bardzo lubię, hoduję i mam całą masę i akurat w fiolecie więc dorzuciłam te brateczki miał być taki mały wiosenny mix, róże też są w bukieciku mieszanym, dokładne wycinanie tulipanów sobie darowałam, bo jak włożę doniczki to i tak ich nie będzie widać. Co do skrzyneczki , uciętą różyczkę postaram się poprawić i wyjaśniam że tam nie ma nic żółtego , to co nazywacie żółcią to kolor oryginalny drewna który zostawiłam bo w środku jest właśnie taka złoto jest tylko na brzegach, skrzynka najpierw była bejcowana a potem pociągnęłam po niej suchym pędzlem biel, chodziło mi o wrażenie jakby była na niej gaza, może niezbyt mi to wyszło ale jak na pierwszy raz to chyba nienajgorzej?Huh
Nie robię pracek taśmowo, to co Wam zaprezentowałam to mój dorobek z 6-7 miesięcy, przeciętnie jedną pracę robie ok 2 tygodni, pomalutku, cierpliwie , szybko to można tylko zepsuć!
Lubię się tak "bawić", dopieszczać...Dzięki za wszystkie uwagi, wszystkie są bardzo cenne i na przyszłość na pewno będę o nich pamiętała. Dobrze że jesteście bo pochwały są motywujące ale i krytyka potrzebna, wręcz pożądana, wielkie dzięki.SmileSmileSmile
Z niektórych prac mam już tylko zdjęcia, te ostatnie jeszcze są bo czekają na dopięcie, pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#30
Pewnie, pewnie, zajrzyj proszę w " moje biż...." zostawiam tam wiadomość dla Ciebie, niestety nie mam gałązek kiwatu jabłoni, może Masz na zbyciu, chętnie się wymienię na np motyw fiołkowy, taki jak na herbaciarce poniżej, pozdrówki, buziny


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl