Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze herbaciarki
#1
Witam ponownie, starałam sie zastosować do rady, zrobiłam zapiski w "witalniku" i znalazłam sie tutaj, wybaczcie jesli coś zrobiłam nie tak ale jestem świeżak i jeszcze nie bardzo potrafię sie tu poruszać. Pragnę Wam zaprezentować moje pracki i będę wdzięczna za ocenę i cenne uwagi oraz pomocne rady.
Chyba za bardzo sie rzuciłam do przodu bo widzę że zaczynałyście na plastikach, puszkach, butelkach....a ja ...
od razu drewno i herbaciary, aż się boję co powiecie, ale raz kozie smierć!
Co zrobić żeby wyświetlały się tylko polskie słowa, bo raz jest po polsku a raz po angielsku i nie mogę sobie poradzić, nie wiem gdzie kliknąć?


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Ja zaczynałam od ikon...
Bardzo ładne te herbaciarki... ale chyba naj ta słonecznikowa...
tak, zdecydowanie słonecznikowa! Smile
Odpowiedz
#3
Madnolia nie jest źle, ja bym powiedziała iż jest dobrze, bardzo dobrze Smile Super herbaciarki, jedynie co mi rzuciło się w oczy to zbyt ciężkie mocowanie( zapięcie) do bratków. Ale to moje zdanie.
Odpowiedz
#4
Noooooooooooo, dziewuszki, dziewuszki ale mnie podbudowałyście a ja tak się bałam Wam cokolwieczek pokazać. A już totalnie jestem rozwalona tym cieniowaniem, bo sama uważam się za beztalencie w technice cieniowania i...... robiłam je bez medium opóźniającego, co Wy nato? Dzięki bardzo za wszystkie ciepłe słowa zachęcacie mnie tym do roboty, oj zachęcacie !!!!!
co do herbaciarki z bratkami to kolor w rzeczywistości jest dużo jaśniejszy a wokoło motywu zrobiłam białe cienie żeby jeszcze bardziej wyeksponować
Zachęciłyście mnie tym ciepłym przyjęciem i chciałabym Wam pokazać nastęne, oceńcie proszę za wszelkie uwagi i rady będę bardzo wdzieczna, pozdrawiam
    No i jeszcze biżuteria ale nie wiem czy cos nie zrobię źle , bo ona nie jest dekupażowa?


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#5
I czego się bałaś. Bardzo ładne te twoje herbaciarki .No i cieniować się nie boisz . Z takiego debiutu możesz być dumna.
Odpowiedz
#6
No i brawo!
Czujesz o co w te klocki chodzi Smile i fajnie Ci wychodzi Wink...

Biżu pokazuj w dziale "Nasza Twórczość" - załóż sobie nowy wątek - bo pewnie masz jej, biżutkowej twórczości, więcej, więc niech wszystko z nią związane będzie w jednym miejscu...
a swoją drogą śliczna zawieszka!
Odpowiedz
Reklama
#7
Dzięki bardzo, nawet nie Wiecie ile takimi komentarzami można zdziałać, przynajmniej w moim przypadku, dzięki za podpowiedź w sprawie biżutki, pędzę to zrealizować i Was tam serdecznie zapraszam, do zobaczyska
Odpowiedz
#8
dzięki, buziaki dla Was wszystkich, wieczorem napiszę o moim cieniowaniu skoro się Wam podoba.
Gdzie mogę obejrzeć Wasze "dłubanki" ? napiszcie bo nie bardzo jeszcze umien się tu poruszać?
pozdrawiam
Odpowiedz
#9
HuhHejka, ja tylko tak na chwilkę, nie używam suszarki bo nie rozwadniam farbek, a wątek z biżutkami już rano założyłam.... myślałam że byłyście nazywa się: " moje biżuteryjki" HuhHuh
buziaki
Odpowiedz
#10
Bardzo ładne prace Smile Ładne, niespotykane motywy. Mnie się ta 6boczna podoba Smile Zabieram i uciekamTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl