Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze herbaciarki
A nich to... widocznie ukazały sie później... już usunęłam Smile
a to http... to link do instrukcji jak dodać sygnaturę Smile
Odpowiedz
Reklama
Aha, ok zaraz będe właziła na to htt... a na b. jak się daje komentarz to on czeka na zatwierdzenie i dopiero po ... się ukazuje albo nie. To taki myk żeby brzydkich tam nie było, zaglądnąć może każdy nawet jakiś ...no Wiesz. Buziaki V.
Odpowiedz
Pojemniczki I klasa Smile Proste,ale powalają Smile
Odpowiedz
Rzeczywiscie ładniusie te słoiczki,a różyczkowy pojemniczek bardzo kobiecy.
Odpowiedz
Dzięki, musialam przystopować bo z powodu biodra nie mogę wysiedzieć przy pracy a na leżąco jeszcze nie umiem. Dziś czuję się trochę lepiej i biorę się do pracy bo mi zazdrość że inne koleżanki
robią a ja nie! Dziekuję za bardzo miłe wpisy, działają na mnie mobilizujaco, pozdrawiam i życzę cudnego, spokojnego poniedziałku, Smile
Odpowiedz
Hej dziewczyniska!!!
U mnie słońce, słońce.....słońce, wprawdzie wczoraj padało ale ja ....czekam na odrobinkę chociaż deszczyku!!! Bo się chyba ugotuję na twardo!!! SadSadSad
Zrobiłam co nieco, niewiele ale zawsze cuś, obaczcie, doradźcie, podpowiedzcie, please!Huh
Pozdrawiam i cudnego popołudnia wszystkim życzę, em-cia Big GrinBig Grin

Nie są tak ładne jak Kasi, ale jak na początek to chyba nieźle? Huh


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
Najbardziej podobają mi się te 'myszki' przy poziomkach Smile Super Ci to wyszło Wink
Odpowiedz
A mnie przedostatni Smile
Odpowiedz
Tatatata nie są ładne? Bardzo ładne. Takie sympatyczne obrazeczki idealne na małe prezenciki.
Odpowiedz
OryginalneSmile Poziomkowa naj naj. A czy na tej przedostatniej masz kwiatki z sospeso?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl