Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze herbaciarki
Wszystkie tworki fajne, ale czarna butla naj Smile
Odpowiedz
Reklama
Fajne butle. Masz ciekawe pomysly. Szkoda tylko, ze fotki robilas na bialym tle, bo te butle troche sie zgubily na nim. No i zrobilabym cos z tym sloiczkiem z truskawka. Tam tlo serwetki za mocno odcina sie od calosci.
Odpowiedz
Dzięki FACHMANKI, poprawię i fotki zrobie z innym tłem, wczoraj byłam padnieta, zdjęcia robiłam wieczorem, wrzuciłam i padłam. Poprawię Misiunie, poprawię, buzioki
Shanni ale mnie mile połechtałaś, mmmm, dzięki za te ciekawe pomysły.
Odpowiedz
popieram Vikę czarna butle the best
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Łomatulu!!! To ja tu u Ciebie jeszcze nie byłam?!?!? Pewnie byłaś zła na mnie, że innych odwiedzam, a Ciebie pomijam... Ja bym była... Ale wiesz, w moim wieku (tym XXI Tongue ) pamięć już nie taka i jakoś nie skojarzyłam, że Twoich prac jeszcze nie widziałam... A jest co oglądać! Smile

Najbardziej, tak najbardziej najbardziej, podoba mi się ta ciemna szkatułka z lilią http://decoupageforum.pl/attachment.php?aid=6066 Smile

Twoje cienie są bossskie - też się piszę na lekcję, chociaż to i tak mi pewnie nie pomoże...

A białe butelki na białym, koronkowym tle giną... Sad Ale ta czarno biała chyba (bo nie widać wyraźnie) baaardzo w moim guście! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Nooooooo witej Zuzulo!!!

Jak mogłaś nie być u mnie do tej pory? hę?Tongue hahahahaha żartuję, dziekuję za sugestie, flachy jeszcze nie skończone ale robiłam 1raz i nie mogłam sie oprzeć żeby ich nie pokazać, jak skończe wrzucę na wątek już w innej scenerii (bardziej dla nich korzystnej), buzioki Smile
Odpowiedz
Reklama
Witajcie w piękny czwartkowy poranek, wształam prawą nogą, choć mało spałam nie miałam problemów ze wstaniem chyba dlatego że cieplej i słoneczko świeci i zdecupciowałam sobie słoiczki na kuchenne drobiazgi oraz drugi pojemniczek-przyborniczek, poprzedni powędrował w świat.
Miłego pieknego dnia życzę wszystkim. Smile)


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Natchłaś mnie!!! Natchłaś mnie tak, że poleciałam kleić, a dopiero teraz piszę, że mnie natchłaś Tongue Co wyjdzie, to się zobaczy....

Chyba nie muszę pisać, że mi się podoba? Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuza! kurde w czym Cię natchłam ? w decoupciowaniu? oooooooooooo ale fajnie, mam nadzieje że pokażesz?
Lady! różyczki sama kręciłam, sama Smile)
Dzieki Babeczki kochane, miłego...
Aha, mam bloga!!! wreszcie, ubożutki on, bidniutki, nie bardzo umiem sie w tym odnaleźć .
Ale blog jest i już! pozdrówki. Smile)
Odpowiedz
No, natchłaś mnie pomysłem na pojemnik na długopisy. Pomysł miałam przedni, ale wykonanie do d.... Nie nadaje się do pokazania.. Sad Może jutro spróbuję jeszcze raz, mądrzejsza o dzisiejsze wpadki....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl