Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46
To papier ryżowy tak wygląda, ma różnej grubości włókna.
Odpowiedz
Reklama
i kolejna rzecz której się nauczyłam Smile
Odpowiedz
Nauczysz się tu jeszcze mnóstwa rzeczy!
Odpowiedz
jeszcze żebym to później na efekty przełożyla Tongue
Odpowiedz
Jesteście najlepszym kontrolerem jakości Smile dzięki.
Tak jak napisała Erato te białe mazy to papier ryżowy a dokładnie jego włókna.
Na dole biały perłowy brokat taki super drobniutki Smile

(12-19-2012, 11:17 PM)przytulia napisał(a): jeszcze żebym to później na efekty przełożyla Tongue

Napewno przełozysz, ja zaczynałam od torebki na prezent i białka jajka kurzego jako kleju Smile i byłam prawie zielna. Zresztą nawet teraz w niektórych tematach nie mam pojęcia jak jestzrobione ro też się niezabieram Smile
Odpowiedz
Bardzo ładne lampiony. Podoba mi się wykorzystanie białego ryżowca na przeźroczystych powierzchniach, wygląda tak delikatnie i eterycznieSmile
Odpowiedz
Reklama
Lampioniki pierwsza klasa.Jak patrzę na nie to od razu mam ochotę zrobić coś podobnego,ale jakoś później zapału brak...co do bombeczek ta z kotami może mało świąteczna ale za to idealna dla mojej teściowej-kociaryWink
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
lampiony ładne, spojone, delikatne, bombidełka (moje ukochane) choć na przegrodzie też cudne....a gotuję się z zazdrości jak widzę te płaskie kokardki, za chiny nie wiem jak je się robi....Sad
Odpowiedz
Lampioniki super... Bardzo eleganckie jak dla mnie bomba Smile
Odpowiedz
(12-19-2012, 02:07 PM)sylwia2624 napisał(a): Ależ tu długo nie zaglądałam tylko tak przelotem byłam na forum a swój wątek jakoś tak na boczku odstawiłam.
Zaglądam tu dziś a tu same pozytywy piszecie Heart Heart Heart
Kochane jesteście.

Czsu mam mało, trochę dzieciaki chorowały, potem robótki na kiermasz robiła i kończę na szkolny, więc same rozumiecie Smile
Ale w międzyczasie coś innego niż bombeczki powstało. Lampiony na prezent. Miały być świąteczne ale w końcu stanęło na tym że będą całoroczne ale z wrażeniem świątecznym, ciekawa jestem jak Wam się spodobają Smile

i oświetlone zdjęcie robione bez wykończenia Smile

A tu moje ostatnie bombeczki w tym roku Smile
Lampiony piękneSmile Nie jestem wielbicielką błyskotek, jednak w tym wydaniu jestem jak najbardziej na takSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl