Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
Ależ mi na słodziłyście,za co bardzo dziękujeHeart i serdecznie pozdrawiam ze Szklarskiej Poręby Winkoddycham świeżym powietrzem......ech fajnie tutaj ale cierpię na bezczynność ,chyba to uzależnienie od decuBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Reklama
Wazonik chętnie bym porwała ale niestety już znalazł właścicielkęSmile
Odpowiedz
Śliczności po prostu Smile Aż miło tak sobie wejść tutaj,pooglądać i od razu człowiek jakiś taki daleki od tego świata Smile Super Big Grin
Odpowiedz
Dzięki kochaniutkieHeart,aż chętnie rozwijam skrzydełka.Właśnie wykańczam takiego oto butka a raczej buciora,strasznie mi się podobał ,ale aż mi rączki chodziły co by go udoskonalić a wyszło takie oto cośSmile
               
Odpowiedz
No to ja jestem pierwsza, hahaha, zabieram jeśli mogę, dawno nowych butów nie miałam , te będą akurat !!!Big Grin Twórz kochana twórz bo Ci to cudnie wychodzi !!!Big GrinBig Grin
Nooooooooooo nie LS ubiegłaś mnie a już się cieszyłam, ale wazonik wczesniej zachachmęciłam Smile.
Odpowiedz
Rety! Iwuś! Noooo...
jest kapitalny Tongue
i te przecierki...
Wielkie brawa! SmileSmileSmile
Odpowiedz
Reklama
Myślałam że jestem, mmmmmmmmmm no cóż samolubstwo zostało ukarane, tak mi wstyd, a TY jesteś KOCHANA, umiesz się dzielić!!!
Mnie to chyba z dzieciństwa zostało, byłam najstarsza i [/b]musialam się dzielić a wcale nie lubiłam bo mi zawsze same ochłapy przypadały.
Ale czas to zmienić, w końcu dorosła jestem!Smile
Odpowiedz
(06-01-2012, 12:18 PM)Lady_Slonko napisał(a): Pffffffff.... zaplułam monitor... śliczny Smile
Tłumacz mi szybko, jak zrobiłaś te przecierki na wypukłościach? jak shabby (czyli starłaś farbę jasną i wyszła ze spodu ciemna), czy na jasne kładłaś ciemniejszą farbę po wypukłych detalach?

Słoneczko ,starłam jasną farbę i wyszła ciemna,a ponieważ kolorek był idealny więc się nie przepracowałamBig GrinBig Grin,natomiast ceramika była surowa a nie szkliwiona więc nie było problemu.Pamiętam iż kiedyś próbowałam na szkliwionym dzbanie i po kilku miesiącach zauważyłam odpryski więc teraz nie próbuję.
Odpowiedz
(06-01-2012, 12:24 PM)vika napisał(a): Rety! Iwuś! Noooo...
jest kapitalny Tongue
i te przecierki...
Wielkie brawa! SmileSmileSmile

Vikuś- aż się zarumieniłamBig GrinBig GrinBig Grin,dzięki
(06-01-2012, 01:30 PM)mery napisał(a): Jaki śliczny butTongueTongueTongue.masz drugi do pary? Jestem w szokuSmile
No pisz szybko,jak robiłaś tą przecierkęUndecidedUndecided

Nie niestety wyruszyłam dziśiaj na poszukiwanie drugiego,ale Pani mi powiedziała że poszedł w świat Big GrinBig GrinBig Grin
(06-01-2012, 12:20 PM)magnolia57 napisał(a): No to ja jestem pierwsza, hahaha, zabieram jeśli mogę, dawno nowych butów nie miałam , te będą akurat !!!Big Grin Twórz kochana twórz bo Ci to cudnie wychodzi !!!Big GrinBig Grin
Nooooooooooo nie LS ubiegłaś mnie a już się cieszyłam, ale wazonik wczesniej zachachmęciłam Smile.

Magnolio nie to że ze mnie samolub czy coś -ale w jednym bucieBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Ależ bardzo proszęSmile,papier ścierny taki gruboziarnistySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl