Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radosna twórczość brunetki :)
#81
Faktycznie był obrzydliwyBig Grin nie to co terazSmile
Odpowiedz
Reklama
#82
Dzięki za miłe słowaSmile
Grarut - to, o czym piszesz brzmi pięknie, ale dla mnie to jeszcze wyższa szkoła jazdy. Poza tym kolorystycznie mi pasuje do kuchni, a shabby chick niespecjalnie by się komponował.Ale może jeszcze jakiegoś "potworka" wygrzebię i popróbuję Wink
Malola- obwódka została już przeszlifowana i wyczyszczona ze złogów brudku, które zalegały od lat. Jednak też stwierdziłam, że może jakiś ładny lakier - tylko jeszcze muszę się napatrzeć i poczekać na natchnienie.
Niemniej jednak serdecznie dziękuję za podpowiedzi Smile
Odpowiedz
#83
A ja wcale nie uważam,ze był brzydki...i podobnie jak grarut poszłabym w inną stronęSmile o coś mi się gryzie...myślę, że potrzebował "cięższej" aranżacji, bo ta świeżość przytłumiła mu jego starą duszę...
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#84
fajniutki teraz ten termometr, ale czy w tak radosnym otoczeniu nie będzie zawyżał temperatury ?Tongue
Odpowiedz
#85
ja to ciepłolubna jestem, więc nie ma problemu Wink
Odpowiedz
#86
ale śliiiiczny, genialna metafora, bo wcześniej to faktycznie brzydactwo było Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#87
Przemiana jak z kopciuszka. Podoba mi sie.
Odpowiedz
#88
No i stworzyłam znów "coś".
Póki co słoiczek ma 2 warstwy lakieru, więc jeszcze świeżynka - ostatnia będzie błyszcząca.
Mam tylko problem z nakrętką. Złota trochę ociepla, ale niekonieczne jest w moim guście. Co proponujecie? Myślałam nad białym lakierem, tylko czy się nie zetrze? Czekam na propozycje Smile I opinie Smile    
Odpowiedz
#89
O jaki elegancki. Bardzo zwiewny.
A z nakretka nie pomoge- mnie nawet jak wyjdzie to podczas uzytkowania schodzi, odlazi, albo w ogole cos jest nie tak:/
Odpowiedz
#90
Dzięki za rady Smile Właśnie wiem, że coś z nim zrobić muszę, ale nie wiem co. Boję się, że biel będzie zbyt chłodna i "mocna" na niego...jeszcze na niego popatrzę i pomyślę Wink
Muszko - to nie mój patent. Ja też to gdzieś na forum przeczytałam i przełożyłam w czyn Wink Póki co mi się bardzo podoba,a i kasę na ryżowcy zaoszczędzę Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl