Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje tworzenie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje tworzenie (/showthread.php?tid=817)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 06-20-2012

ooooooooo przepraszam,tak cichutko tu byłoBig GrinBig Grin


RE: Moje tworzenie - Shanna - 06-20-2012

Piekna ta butla. Niesamowity efekt.


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 07-24-2012

O rety ależ się wyleniłam,spadłam daleko,dalekoBig GrinBig Grin
Wreszcie zrobiłam coś dla siebie,moje pierwsze biżutki ,proszę się nie śmiać może nie są idelne ale i tak będę je nosiłaSmileSmile

[Obrazek: fdee37a237966320gen.jpg]


RE: Moje tworzenie - Zuza - 07-24-2012

Dlaczego mi nie powiedziałaś, że jeszcze u Ciebie nie byłam??? Przecież prosiłam! A może nie chcesz, żebym tu zaglądała...? Trudno! I tak będę tu częstym gościem, bo WSZYSTKO co robisz mi się podoba!! Nawet te prace, które zupełnie nie są w moim stylu (czyt. starocie i wintaże Smile ) podobają mi się baaaardzo! A mieszkanko klamerek do bielizny chętnie bym spapugowała... gdybym umiała...
I zupełnie nie wiem dlaczego uważasz, że biżutki nie są idealne...? Są idealne do noszenia!! Smile Szczególnie taki wisior by mi się przydał, bo ciągle mi czegoś brakuje "na dekolcie" Smile

Jedno mnie zastanawia - nosisz dwie bransoletki na raz???


RE: Moje tworzenie - Shanna - 07-24-2012

No prosze. Sliczny komplet. Smile Zawieszke do naszyjnika tez sama uplotlas?


RE: Moje tworzenie - Vika - 07-24-2012

Śliczne Iwuś!
Ja też nie noszę... ależ iluż innych rzeczy też jeszcze nie robię... póki co! SmileSmileSmile


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 07-24-2012

(07-24-2012, 09:46 AM)Zuza napisał(a): Dlaczego mi nie powiedziałaś, że jeszcze u Ciebie nie byłam??? Przecież prosiłam! A może nie chcesz, żebym tu zaglądała...? Trudno! I tak będę tu częstym gościem, bo WSZYSTKO co robisz mi się podoba!! Nawet te prace, które zupełnie nie są w moim stylu (czyt. starocie i wintaże Smile ) podobają mi się baaaardzo! A mieszkanko klamerek do bielizny chętnie bym spapugowała... gdybym umiała...
I zupełnie nie wiem dlaczego uważasz, że biżutki nie są idealne...? Są idealne do noszenia!! Smile Szczególnie taki wisior by mi się przydał, bo ciągle mi czegoś brakuje "na dekolcie" Smile

Jedno mnie zastanawia - nosisz dwie bransoletki na raz???

No i co ja mam teraz powiedzieć???aż mi w pięty poszłoBig GrinBig GrinBig Grin
Fajnie Zuzolku,że podobają Ci się moje prace,a bransoletki nie ,nie dwóch naraz nie noszę, ale robię wisior nr 2 i już będzie jaki taki komplecikSmile
(07-24-2012, 09:47 AM)Shanna napisał(a): No prosze. Sliczny komplet. Smile Zawieszke do naszyjnika tez sama uplotlas?

A gdziesz tam ,pleść to ja umiem chyba jęzoremBig GrinBig GrinBig Grin
Grażulku ,Vikuś dziękiSmileSmile


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 07-25-2012

Hm...... no więc nie jestem sama w przekonaniu iż choć ładne biżutki to jednak nie dla mnie.
Tak było ale teraz ......no właśnie dlaczego nie???
Nie tak dawno udałam się na zakupy ot sprawić sobie jakąś suknie (choć nie bardzo lubię w nich chodzić no ale ....konieczność) uprzejma pani pyta czy nie nie jstem zainteresowana biżuterią szydełkową właśnie pod kolor sukni...............Pomyślałam biżu szydełkowe a kto to będzie nosił?Huh
Suma ,sumarum wyszłam ze sklepu i z suknią i i "koralami" szydełkowymi,i lżejszym portfelemBig Grin


RE: Moje tworzenie - martyna20031 - 07-25-2012

Bardzo romantyczny komplet.


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 07-27-2012

Tak ,tak bardzo Kasiu ale to właśnie za Twoją sprawą,serwetka piękna ,bazy również ,cóż więcej chcieć no chyba perfekcyjnego wykonania,ale nad tym popracujęSmile