Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
nie samym decu człowiek żyje - frywolnie str. 19 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: nie samym decu człowiek żyje - frywolnie str. 19 (/showthread.php?tid=476)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: nie samym decu człowiek żyje - callisto - 11-30-2011

Shanna, nie odpuszczaj tak łatwo mamusi tych warkoczy, one nie są takie znów trudne. Big Grin

Kolejna porcja gwiazdek, chyba się wam nie znudziło co ?
[Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane17.jpg?gl=PL]

Bombeczką zajęłam się jak mnie wywaliło z forum
[Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane19.jpg?gl=PL]

A to dzisiejsze dzierganie
[Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane18.jpg?gl=PL]





RE: nie samym decu człowiek żyje - Vika - 11-30-2011

Wirująca... no?...
No!
Ja też takie chcę! Zaraz idę w Allegro...
Cudne są... I te płaskie, śniegowe, i te obłe, bombkowe...SmileSmile


RE: nie samym decu człowiek żyje - magiczna.lawenda - 11-30-2011

Jak mogą się nam znudzić tak cudne ozdóbki Smile Ja nie potrafię to chociaż się napatrzę Smile Tongue


RE: nie samym decu człowiek żyje - Zuza - 11-30-2011

Ta złota! ta złota jest bossska!!

Ja też kiedyś chciałam zrobić choinkę z ozdobami szydełkowanymi, ale mi wszystkie gwiazdki, dzwoneczki i aniołki pozabierali... Sad To sobie zrobiłam całą szydełkową choinkę! Big Grin Gdzieś ją chyba pokazywałam...


RE: nie samym decu człowiek żyje - callisto - 11-30-2011

Kochane bombki są cudne, to fakt ( znaczy się wzory na nie, są mało spotykane) Na razie zrobiłam 2, jeszcze 4 czekają na zrobienie. Jest przy nich trochę roboty, bo wzory są w częściach. Najpierw robi się opaskę ( te cudne wzory), potem górę i dół a na końcu łączy się w całość.

W tym roku choinka będzie miała duuuużo ubranek własnoręcznie zrobionych. Gwiazdeczki, dzwoneczki, aniołki... byle mi czasu starczyło na to wszystko.

Natabus miałaś zacząć naukę na szydełku, więc masz niesamowitą motywację by zacząć. Masz jeszcze rok więc zdążysz Smile


RE: nie samym decu człowiek żyje - callisto - 12-01-2011

Natuś dobrze prawisz kochana, o wiele łatwiej i szybciej załapiesz o co chodzi jak ktoś pokaże i wytłumaczy. Bratowej zajęło tylko 15 min opanowanie podstaw, łącznie z czytaniem wzorów. Pierwsza robótka wyszła troszkę rozlazła, ale następna już była super.
Grażula nawet "świeczki" się nauczyłam, bo tego wcześniej nie znałam. Cały czas się uczęSmile



RE: nie samym decu człowiek żyje - callisto - 12-02-2011

Pochwalę się powodem wczorajszego mego niespania. Dziecko zaczęło, a ja dokończyłam. Trochę kokardka nie pasuje, ale ujdzie w tłokuWink Zrobiłam taką na potrzeby zdjęcia.
[Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane20.jpg]

na załączonym obrazku widać, że ciężko mi utrzymać równość. No ale krzywa to też prosta tyle tylko, że na króciutkim odcinku Tongue


RE: nie samym decu człowiek żyje - Vika - 12-02-2011

O k*undulacja kochana!!!
Ależ cudna cekinada Big GrinBig Grin...
A które dziecko?? Bo chciałabym wiedzieć, która zdolności ma....Wink


RE: nie samym decu człowiek żyje - callisto - 12-02-2011

Plastyczne zdolności ma średnia, Anuśka znaczy się, odziedziczyła po ojcu z zamiłowania plastyka.
Może i wygląda cudnie cekinka, ale zabójcza dla paluszków. Nigdy więcej i za żadne skarby świata nie dam się namówić na jeszcze jedną!


RE: nie samym decu człowiek żyje - Zuza - 12-02-2011

Piękna...
Ale skoro zabójcza dla paluszków, to się na takie cudo nie skuszę... Smile