Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Jeszcze przed papieżem... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Jeszcze przed papieżem... (/showthread.php?tid=1802)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Morettiego początki - Wielkanocnie i coś od siebie... - Moretti - 05-31-2014

Witam serdecznie po dłuższej nieobecności.
Niestety praca, obowiązki, sprawy domowe, przyjemności, hobby ... nie chcą dać się okiełznać razem i zostawić mi jeszcze wolny czas na extra przyjemności i hasanie po forach i stronach.
Co do koszulek i testów pralkowych...
   
Niby wszystko fajnie, ale sam odkleiłem obrazek od koszulki wiedząc, że jeśli ja to zrobię to dziecko tym bardziej z nudó na to wpadnie i spróbuje.


RE: Morettiego początki - Wielkanocnie i coś od siebie... - Virgo_777 - 05-31-2014

Znaczy lipa...?


RE: Morettiego początki - Wielkanocnie i coś od siebie... - Moretti - 05-31-2014

Źle się do tego zabrałem, tzn odrazu rzuciłem się na szeroką wodę. Na koszulki rzuciliśmy serwetkę jak pewnie każdy rozpoznał, ale złą techniką ją potraktowałem, więc obrazek odpadł. Mam inny pomysł i zapewne tym razem będzie się lepiej trzymać, ale czas pokaże.
Wiem jedno - kwestia czasu i znajdę sposób...


RE: Morettiego początki - koszulki dla ojca i synka - nasze próby - DecouDream - 06-01-2014

Czy to znaczy, że sam odkleiłeś już ten obrazek?


RE: Morettiego początki - koszulki dla ojca i synka - nasze próby - abask - 06-01-2014

Wygląda fajnie i szkoda, że nie wypaliło Sad


RE: Morettiego początki - koszulki dla ojca i synka - nasze próby - Shanna - 06-01-2014

Technika to jedno, drugie to medium jakiego uzyles.


RE: Morettiego początki - koszulki dla ojca i synka - nasze próby - Moretti - 06-01-2014

Nie, no, trzymało się.
Synek zauważył, że jego obrazek jest za wysoko przyklejony, a poza tym lekko za sztywny w dotyku i koszulkę zdjął. Ja swoją założyłem do pracy. Zaczęła się opdklejać na brzegu więc nie czekając na porażkę sam odkleiłem serwetkę, aby nikt sie nie nabijał.
Ale będę miał więcej czasu, to zajmę się tym tematem i dpracuję. Transferowy napis oraz transferowa piracka flaga na tyle koszulki się trzymają, choć to jeszcze nie to.
Natomiast zależało mi, by również serwetki na tkaninie się trzymały i były funkcjonalne.


RE: Moretti - Piknikowa skrzyneczka :) s.14 - Moretti - 06-02-2014

A póki co nasza weekendowa robótka, czyli odpoczynek od pracy i praca podczas odpoczynku Smile
czyli... PIKNIK.
Właściwie nie w weekend, bo na tygodniu z synkiem wybraliśmy sie na działkę u dziadków.
Ja uzbrojony w motykę, sadzonki, skrzyneczkę po jakichś owocach, a synek w kocyk, soczek, herbatniki...uznaliśmy, że trzeba nam koszyk na piknik, który piknikowe drobiazgi będzie nam nosił.
Tak powstała piknikowa skrzyneczka Smile

   
   
   
   
   


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - DecouDream - 06-02-2014

Świetna jest! A czym robiłeś transfery?


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - Vika - 06-02-2014

Bardzo smaczna ta skrzynka Smile

A nie przesadziłeś aby z kontrastem na tych fotach?