Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje pierwsze herbaciarki - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje pierwsze herbaciarki (/showthread.php?tid=1080)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 05-24-2012

Witajcie !!!

Dziekuję pięknie, buziaki ślę, Muszeczko, zapraszam serdecznie, kiedy tylko przyjdzie Ci ochota,
miłego przed piąteczkowego wieczorku życzę i zmykam,SmileSmileSmile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - Cheryy - 05-26-2012

to masz szczęście że nie wiesz co to kłopoty z cieniowaniem... bo dla mnie to jakiś koszmar... nie umiem i już a bardzo bym chciała się nauczyćSadSad


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 05-26-2012

Oooooooooooooooo, Grażka się znalazła!!! A gdzieżś to była że my tu za Tobą tęsknili, martwili sięHuhHuh... i nie powiem co jeszczeConfused...? Cherry, nie mam kłopotu z cieniowaniami jak to nazywacie, ja nawet nie wiedziałam że to są cienie, robię sobie taką mozaikę i już! Dobieram tylko odpowiednie kolory a jak są za mocne to przydymiam białym i tak wychodzi jak widać. To zwykłe pacanie jak po ścianie, pac pac pac malutką gąbeczką i tyle, pozdrawiam , miłego, upojnego weekendu życzę, buzioki. SmileSmile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - trioza - 05-27-2012

Pierwsze słoneczniki i zegarek to moje dwa numery jeden ( lub jeden i dwa Smile ) . W ogóle bardzo ładne prace. "Pacanie" - cieniowanie również Big Grin ! Tak się tylko zastanawiam, czy ilość pudełeczek, które robisz, wykorzystujesz w domu ? Czy część z nich to prezenty ? Czysta ciekawość z mojej strony Smile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 05-28-2012

Dzięki , jak go zrobię to pokażę, upojnej nocy, cudownego wtorkowego poranka, pozdrawiam, Smile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 05-28-2012

Nooo, Mosz szczynście , już mundury miałam wzywać!TongueTongueTongue


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 05-30-2012

    Pamiętacie buteleczkę co wazonik miała udawać? Sama byłam ciekawa co mi wyjdzie i powiem nieskromnie.... podoba mi się! Smile
Rodzina orzekła że może być. Teraz kolej na ekspertki, zrobiłam też mały obrazeczek coby pasował do "wazonika", taką mini - seryjkę.
Pozdrawiam i życzę cudnego jeszcze majowego wieczorku.SmileSmile
Mam jeszcze w planie dzbanuszek ale najpierw poczekam na uwagi i sugestie, bo może nie powinnam się porywać....z motyką na słońce?Huh


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 05-31-2012

Dziękuję, milusio mi , już z samego rańca mnie korciło żeby tu zajrzeć bo chciałam się zmysić z ciekawości co powiecie ale pomyślałam że jeszcze śpicie. Ledwom dotrwała do teraz.
Muszeczko nie pali się, spokojnie, pomalutku zdążymy dojść do skutku.
Gradźka to nie pasta strukturalna tylko zwykła szpachlówka z Castoramy. Ale cieszę się że i ona umie udawać pastę jak i mój wazonik który w rzeczywistości jest buteleczką po soku.
To moje pierwsze pracki na szkle, długo się do nich zabierałam, zazdrościłam Wam że takie piękne flachy robicie i sama postanowiłam spróbować. Dzięki za miłe słowa nawet nie wiecie jak mnie podniosłyście na duchu, buziaki i cudnego dzionka przedpiątkowegoBig GrinHeartHeartHeart
Wow nowe ikonki mamyo_o


RE: Moje pierwsze herbaciarki - szksat - 06-01-2012

Ale ciekawy efekt Smile Kurczę, jak miło czytać i oglądać Wasze wpisy - tyle się można naumieć Smile Super, Magnolia Smile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - aniolek2206 - 06-01-2012

Wazonik i obrazeczek wyszły pięknieRolleyes.
Motyw różyczek fantastycznie się wpasował w całość.Smile