Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46 (/showthread.php?tid=1033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - sylwia2624 - 10-09-2012

I znow brak czsu aby wpaść tu i poczytać, ostatnio wszystko w biegu. Ale jak miałam chwilkę i nic nie robiłam Tongue wymyśliłam sobie coś iprawie wcieliłam w życie swój pomysł. A oto co mi powstało Smile            
I kielich który powstał jakiś czas temu     i słoiczki    


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - Erato - 10-09-2012

Bardzo mi się podobają te oliwkowe słoiki - rewelacyjnie wygląda na nich papier ryżowy, i wzór ładny, i wykończenie rafią Smile
Kielich też ładny, aczkolwiek takie kielichy nieodmiennie kojarzą mi się ze zniczami... Ale wykonanie naprawdę doskonałe.
Najmniej mi przypadł do gustu ten świecznik ze sznurkiem - bo w świetle dziennym nie ma efektu lampionu, za to wieczorem ze świecą efekt psuje sznurek.

Pięknie Ci wychodzi oklejanie ryżowcem.


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - spord - 10-09-2012

Zgadzam się ze zdaniem Erato... Oliwkowy śliczny Smile


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - martyna20031 - 10-09-2012

Komplet oliwkowy wyróżnia się prostotą i elegancją . Kurka jak słoik może być eleganckiUndecided. No ale te takie mi się widzą. brawo za słoikiSmile


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - Shanna - 10-10-2012

Ja tez pochwaleSmile Komplet oliwkowy delikatny i elegancki. Slonecznikowy kielich tez elegancki. Lampion fajnie wykonany. Mialas fajny pomysl. Tylko nie pasuja mi te sznurki z boku (ucha?).


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - aniolek2206 - 10-10-2012

Do mnie za to w przeciwieństwie do koleżanek przemówił kielich w słonecznikiSmile,ale to może dlatego że nie przepadam za oliwkami.Ale 5 za tak wspaniałe pomysły.


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - sylwia2624 - 10-10-2012

Dzięki wielkie Smile
Jak teraz tak patrzę sobie na ten lampionik to wydaje mi się że coś tam nie gra, ale jak go zrobiłam podobał mi się strasznie a teraz cóż ... Człowiek uczy się cały czas i nie raz trzeba coś sknocić aby potem było tylko lepiej Tongue
Co do słoiczków z oliwkami to mnie się one nie podobają i już Smile Smile Smile ale klient nasz pan, cóż poradzić takie było zamówienie i takie też wykonanie. Jak dla mnie nie i już ale bardzo się cieszę że Wam się podoba.
Wasza opinia jak zawsze nieoceniona, dzięki raz jeszcze Smile


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - Erato - 10-10-2012

(10-10-2012, 07:25 PM)sylwia2624 napisał(a): Dzięki wielkie Smile
Jak teraz tak patrzę sobie na ten lampionik to wydaje mi się że coś tam nie gra, ale jak go zrobiłam podobał mi się strasznie a teraz cóż ... Człowiek uczy się cały czas i nie raz trzeba coś sknocić aby potem było tylko lepiej Tongue
Co do słoiczków z oliwkami to mnie się one nie podobają i już Smile Smile Smile ale klient nasz pan, cóż poradzić takie było zamówienie i takie też wykonanie. Jak dla mnie nie i już ale bardzo się cieszę że Wam się podoba.
Wasza opinia jak zawsze nieoceniona, dzięki raz jeszcze Smile
Nie no serio? Nie podobają Ci się?... Ale są świetne! A już w ogóle nie wiem, jak się da tak idealnie obkleić papierem takie okrągłe kształty jak te wieczka!



RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - szksat - 10-10-2012

Oliwki wymiatają Smile Bardzo ładniusie te słoiki Smile


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - sylwia2624 - 10-11-2012


[/quote]
Nie no serio? Nie podobają Ci się?... Ale są świetne! A już w ogóle nie wiem, jak się da tak idealnie obkleić papierem takie okrągłe kształty jak te wieczka!

[/quote]

Naprawdę Smile nie podobają mi się i już. Jak je skończyłam to byłam prawie pewna że będzie klapa, tzn. nie spodoba się właścicielce, a tu proszę same achy nad słoiczkami Smile