Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#1
Witam! Już mam zdjęcia moich butelkowych tworów i chciałabym pokazać /jeśli mi się uda, to już 2 próba/. Jestem trochę zestresowana, do tej pory tylko czytałam, oglądałam i podziwiałam / Wasze prace to cudeńka!!!/, ale kiedy już się odważyłam to podejmuję próbęBig GrinBig GrinBig Grin                    


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#2
Oj tam, oj tam! Co się ma nie udać , jak się udało Shy... i to w obfitości poczwórnej nawet Big Grin
A butelki-babuleńki są cudne! A słoiczki też!
Dobrze, że pokazałaś, bo jest czym oko nakrmić Smile
A kominek też masz fajny... a i ustrojstwo do gmerania w nim też (widzę co prawda jeno główki, ale wyobraźnię mam rozpasaną to sobie dorobiłam i resztę Smile ) Tongue
Odpowiedz
#3
Butelki fajne. Ciekawy pomysl z tym materialem. A one takie puste stoja, czy juz napelnioneSmile

Vika -Ja myslalam ze to telewizor a nie kominekSmile
Odpowiedz
#4
Oj dziewczyny, dziękuję Wam za optymistyczne słówkaSmile Vika, faktycznie Twoja wyobrażnia działa, tak to jest a właściwie był kominekSad Obecnia jest tylko wkład i duuuuuża rura, ale najważniejsze,ze grzeje! Obudowa / dzieło mojego młż./ niestety swego czasu się zawaliła:SadSadSad Cóż, butelki niestety puste, ale jest nadzieja na uzupełnienieBig GrinCzas nalewek niuedługoBlushBlushBlushno i następna próba zdjęć......Tongue                 Troszkę nie pokoleiBig Grin Wybaczcie


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
Teraz wersje mini i żółtkowe próby krakaniaBig Grin            
Odpowiedz
#6
Mnie też te czarnuszki bardzo...
Żółtkowy krak imponujący Tongue
---------------------------------------------
A dlaczego powielasz zdjęcia?.....
Odpowiedz
Reklama
#7
(03-05-2012, 01:07 PM)grarut napisał(a): Wszystkie flaszki fajne, ale dla mnie naj.. naj... te czarnuszki - zabieram i zwiewamTongue
Grarutku, czrnuszki jeszcze do wykończenia i na boczek, kocham ciemne tła tylko tyle mazanka cieniutkim pędzeleczkiemBig GrinAle.... uwielbiam to robić!!! Ale na motywy brak pomysłówHuh
Odpowiedz
#8
Tak, tak zdecydowanie czarnuszki i taka gruszkowa... mniam
...a ta szisza to tylko ozdoba, czy gulgoczesz z niej czasami ?Big Grin
Odpowiedz
#9
Nic dodawac nie trzeba . butelki jak najbardziej zasłużyły na pochwałę
Odpowiedz
#10
Mnie się strasznie ta czarna-różana butelka podoba.A słoik z grzybkami chyba odgapię i tacie zrobię, bo grzybiarz I klasy z niego Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl