Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#71
chustecznik super pod warunkiem ze zdejmiesz z niego tą kukardkę bo mnei ona az przeszkadza
a bransoleta - kurcze kochana ty to pracus jesteś zeby tak od środka motyw dawac - ja nie daję szkoda roboty
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#72
Dziękuję Wam bardzo za odwiedzinySmileWreszcie doczekałam się zdjęć,bo synowa porwała jeszcze nie całkiem wylakierowaneSadBransoletka.... jak totoj lakierować? Jak trzymać?No normalnie gimnastyka i paluchy tez w lakierzeRolleyesA co do pudełeczka..... no kukarda musiała byćTongueMuszko, szczęśliwa jesteś że posiadasz te serwetkiSmileja miałam tylko jedną/i chyba właśnie od CiebieBig Grin/a moja synowa upatrzyła sobie właśnie ją:a znając moje "zdolności"no to musiałam coś sknocić, no i musiałam sztukować,toż dlatego ta kukardkaTongueTongueTongueA bombek Wam nie pokażę bo wstyd ale jak mi się uda to pokażę próby zawieszekBlush


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#73
Ty mnie tutaj Grarutku nie cukruj, bo wiem że zawieszki nie są cudne bo jeszcze nawet nie przecierane papieremBig GrinChciałam pokazac moje konturówkowe próby no i cieniowanie kredkami pastelowymiTongueale chyba tego nie widaćSad
Odpowiedz
#74
Fajne, fajne, cieniowanie jak mgiełkaSmile
I brawa za bransoletę!
Odpowiedz
#75
                No i jeszcze butelkiBig GrinAle zdjęcia kiepskie jak zwykleBlushNa tej jasnej Mikołaja prawie nie widaćConfused


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#76
Bardzo ladne butelki, ale torbowki jeszcze lepszeSmile Podoba mi sie wzor na tej srodkowej. Porywam jaSmile
Odpowiedz
Reklama
#77
Oj, tak torbówki superaśne! Zawieszki na zdjęciu też prezentują się bardzo ładnie.Smile
Odpowiedz
#78
A mi sie ten chustecznik elegancko podoba, bez kokoardki SmileSmile. Zawieszki przeslodkie, torboweczki, szczegolnie srodkowa, swietne.
Odpowiedz
#79
Co Ty tam zatopiłaś w lakierze na tej zawieszce z poinsecją? Bardzo to efektownie wygląda, nawet mimo małej ilości lakieru, a może właśnie dlatego, wyszło bardziej strukturalnie.

Duże butelki nie podobają mi się - nie lubię motywu rubasznego Mikołaja, a ta niebieska zbyt ostry ma kolor. Za to torbówki - cudeńka! Ja porywam szybciutko tę niebieską! Big Grin
Odpowiedz
#80
Co jedne to ładniejsze! Piękny chustecznik , cudne zawieszki, a torbówki miód malina, dla mnie ta ostatnia Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl