Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#61
Ja uważam, że bombka jest bardzo dobra - i krak, i motywy. Nie podoba mi się tylko ten żółty kolor farby, bo razem z krakiem przypomina mi jajecznicę Smile
Odpowiedz
Reklama
#62
Jak ja Wam wszystkim,Kochane dziękuję że wogóle tutaj zajrzałyścieHeartHeartHeartno i za wszystkie miłe słowa, które pisałyście na temat mojego "bombowego" tworkaSmileWiem że zdjęcia są fatalne,moja młodsza przyszła synowa cały dzień walczyła z aparatem a ja wybrałam te ,które uważałam za najlepszeConfused Erato,masz rację - na zdjęciach to wygląda jak jajecznicaBig Grin w realu kolory są trochę inne i jeszcze ten brokat z którym sobie nie radzęHuhMery,zawieszka musiała być pomalowana,toć bombidła z odzysku to i trochę styranaBig GrinGrarut,tak to ta sama bombka której zdjęcia nie dotarły,innych jeszcze nie mam,ale jestem w połowie pracyRolleyesNie pisałam bo byłam pewna że wysłałam a tu kichaSadale już wiem co żle zrobiłam,nie wcisnęłam "wstaw do posta",zdolna jestem coooTongue Dzięki Wam za podtrzymanie mnie na duchuHeartHeartHeart
Odpowiedz
#63
Tak myślałam, ze jajecznica na zdjęciu, w rzeczywistości pewnie złoto lub coś w tym guście Smile
Odpowiedz
#64
Pierwsza bombka całkiem udana................ale butelki świetne!!!

Goździkowo-czonskowa i ta z domkami miodzio!!!
Odpowiedz
#65
I ja powtorze za kolezankami, ze pierwsza bombeczka udana. Kolorami sie nie przejmuj- aparary przeklamuja i najlepszego nie pokazujaTongue
Odpowiedz
#66
Dziękuję Wam dziewczyny za odwiedziny i miłe słówka, ale chyba trochę cyganicie co by mnie pocieszyćUndecided jeśli chodzi o brokat to tak zbyt mocno mi się ozłociło i zaczerwieniłoBlushalbo za dużo kleju albo za dużo brokatu,wszystko się rozlazło i nie chciało się strzepaćTongueMariolko,aż tak bardzo się nie lenię ale zbyt pracowita też nie jestemBlushJestem w trakcie nauki przerzucania zdjęć z aparatu na compa, więc wszystko przede mną. Aniu, wolę butelki od bombek ale ciekawi mnie wszystko i tak sobie próbujęBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#67
Bombeczki to takie male okragle potworki, ktore wydaja sie latwiejsze do dekoracji, niz sa w rzeczywistosci, wiec jak na pierwszy raz jest super.... oprocz zdjec.. na drugi raz poswiec lampka nocna z odleglosci tak 2 metrow i wylacz flash Smile, nie bedzie sie odbijac, tutaj szczegolow nie widac Smile. A butelkowa opowiesc to zupelnie inna bajka... prosze nie zarastac w tych tematach wiecej Smile
Odpowiedz
#68
Butle i bomka bardzo fajne... Chociaż faktycznie nie wiele widać... Widać postępy w Twoich pracach więc to jest najważniejsze... Smile Oby tak dalej... Tongue
Odpowiedz
#69
Naj, naj to te domkowe Smile
Odpowiedz
#70
                No i odkurzam sie po raz wtóryAngryale czy coś się uda to nie wiemBlushchciałabym pokazać moje pierwsze drewienka/jeszcze raz Wam dziewczęta dziękujęHeart/reszta czeka na litośćSad

        No i normalnie się załamięSad


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl