Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#51
Dziękuję za odwiedzinkiHeartHeartHeartWasze słówka są tak bardzo,bardzo miłe,że nie potrafię znależć słów na podziękowaniaSmileAle powiedzcie mi co jest nie tak, bo ja uważam że wiele jest....Angry Te z pejzażykami - dałam całe płachty i się pozmarszczałySad a w tej z wazonikiem ciągle mi czegoś z tyłu brakuje, taka łysa jestHuh Zagruntowałam wszystkie metalowe drobiazgi i tak sobie myślę...po co? Kompletnie nie mam na te drobiażdżki pomysłuDodgy Mówcie, mówcie co muszę zmieniać i poprawiać w tej mojej "twórczości"!!!!
Odpowiedz
Reklama
#52
No, dawaj Lila te octy, dawaj, sama jestem ich ciekawa - nie ociągaj się i pisz... ale ... Big GrinBig GrinBig Grin w przepisach!
Ordnung muss sein Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#53
Domkowe naj .przyczepić się nie ma do czego . No może zakrętki razem z butelkami maluj ,to będą w tej samej kolorystyce. Albo zamiast zakrętek kup korki i będzie po kłopocie
Odpowiedz
#54
Wow. Dalas czadu kobietoSmile Wszystkie piekne. Domkowe naj naj, ale inne tez.
Odpowiedz
#55
Strasznie mi miło że do mnie zajrzałyścieHeartHeartHeartWasze słówka jak zawsze pokrzepiające i za to bardzo,bardzo Wam dziękujęSmile Malola, bardzo fajny pomysł z tą recepturką, lub jakimś tekścikiemSmileRolleyes muszę udać się do kuzynki "po prośbie",dzięki Wam bardzo za wszelkie opinie:Blush
Odpowiedz
#56
Mnie jak najbardziej te domeczki, czy też koścółki? I kropeczki jakie udaneSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#57
Te piegowate są fajowe, wyglądają na takie... kompletnie dokończone (?) Smile
Odpowiedz
#58
Nazwa wątku "pod krytyke" a tu nie ma co krytykować, piękne prace... Wink
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#59
                    O Matusiu,normalnie zarosłam pajęczyną i nie mogłam się dostać do własnego wątku:Angrymam nadzięję,że uda mi się poprawić w przyszłościBlushNo więc pokażę Wam to moje ciężko wypocone bombidełko,jedyne póki coConfused,zdjęcia są kiepskie,nie wiem czy to od złego światła a i sceneria nieciekawa, ale co tam.....raz kozie śmierćBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#60
Oj, zarosłaś, zarosłaś... Tak bardzo, że ja pierwszy raz tu u Ciebie jestem! Smile I ciutkę "przywalona" butelkami jestem.... Ale za to powiem Ci, że coraz lepsze te Twoje butle!

A bombka chyba fajna - chyba, bo nie za bardzo widać szczegóły.... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl