Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#21
Łał, że też dopiero teraz tu trafiłam, dużo pięknych prac Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#22
Witajcie kochane dziewczynyShy Bardzo dziękuję za miłe słówka o moich wypocinkachHeart Ale, z tego co widzę w moim bałaganiarskim kąciku to wychodzi na to że czym dalej,tym gorzejHuh Mam nadzieję że synek zjawi się z aparatem i obcyka następne dziwadła do pokazaniaBig Grin Całuski dla wszystkichSmile
Odpowiedz
#23
Chyba wiele z nas boi sie troche takiego ciemnego tła, przynajmniej ja sie boje że po klejeniu mi sie motyw zgubi... Ale coraz więcej odważnych sie znajduje które nie boją się takich eksperymentów, pokazują to i te tchórze w końcu próbują Big Grin ja dziś też się wzięłam za pracę z czarnym tłem Big Grin może dziś pokaże a może dopiero po lakierowaniu... a może wcale bo nie wyjdzie ;p
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#24
Ładniutkie wszystkie butelasie .
Odpowiedz
#25
Wszystkie jesteście kochaneHeartHeartHeart Nadal ciapam butelczyny,teraz przymierzam się do nalewkowych komplecików-normalna butelka+wersja mini,mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. Z braku serwetek obszukuję moje owocowe wycinanki i może coś się uda dobrać. Maznęłam następną czarną z kremowymi i łososiowymi różami,czeka na lakier. Bejb, ja naklejam motywy na jasny podkład i dopiero potem maluję pędzelkiem na czarno ale muszę sprawdzić jak to będzie przyklejając od razu na ciemne,pozdrawiam :SmileSmileSmile
Odpowiedz
#26
Spróbować zawsze możesz, ale z doświadczenia wiem, że efekt jest nieciekawy. Można też nakleić na ciemne tło środkową warstwę serwetki, wyciętą razem z motywem, pomalować jasną farbą i nakleić właściwy motyw. Jest to też dość pracochłonne, ale efekt zadowalający.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#27
na ciemnym tle sprawdza się papier do decoupage
Odpowiedz
#28
Tak tak, nie próbuj serwetki na ciemnym tle odrazu, bo ja właśnie tak to zrobiłam i... no nie wyszło w skrócie dużym ;p
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#29
Lilianno, odczytałaś prywatna wiadomość ? Nie jesteś zainteresowana?
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#30
naprawdę cudeńka, a te czarne...mmmm miodzioTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl