Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meren-re czyli bój się Picasso ;)
#81
No, taka bardziej z Hitchcocka ta lalka... Smile
Odpowiedz
Reklama
#82
Dziękuję Wam za opinie!!! Są dla mnie bardzo cenne.

grarut - Nie zrezygnowałam z koronek, jednak trudno znaleźć klej, magic się nie nadaje.

Lalka przeraża i tak miało być, a'la horror i makabra. Koleżanka ucieszyła się z prezentu. Zrobiłam z tego spinkę do włosów. Dostała też ode mnie torbę z wizerunkiem Bela Lugosi, którą chlapałam po całości czerwoną farbą, niezła zabawa Smile
Odpowiedz
#83
Witaj Na Tablica .pl jest krzesło decu za 270 zł. Jest bardziej zdobne niż twoje ,własciwie to w zupelnie innym stylu.
Odpowiedz
#84
krzesło nie jest w moim stylu, za klimtem nie przepadam, ale ogrom pracy podziwiam, gdyż krzesło nabrało nowego oblicza.
broszki są fajne, koronka dodaje uroku. Ta z laleczką w klimacie horroru mnie przeraża. Ktoś tu ma osobliwe poczucie humoru Big Grin
Odpowiedz
#85
Kleiłam koronkę diamond glaze, drogi i nie opłaca się, ale nie miałam nic lepszego pod ręką. Smile

Dzięki, z decu biorę się teraz za ramki, czyli coś małego dla odmiany. Ups, myślałam, że Klimt jest taki uniwersalny, to już mam stresa Sad
Ja również mam lekko horrorowe poczucie humoru, co nie przeszkadza mi lubić słodkie króliczki, kotki i wróbelki Wink

Najbardziej lubię ozdabiać wizerunkami pięknych kobiet. Obawiam się, że mój styl jest zbyt chaotyczny, ale jeszcze się on chyba kształtuje Wink
Odpowiedz
#86
E tam, dobrze jak prace są tak różne! Po co komu jeden konkretny styl Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#87
Heart 
Witam po dłuższej przerwie Smile


4 miesiące byłam za granicą, potem nie miałam serca do rękodzieła a teraz natchnienie wróciło, więc korzystam. Oprócz decu robię też prostą biżuterię i inne rzeczy Wink

Pozdrawiam Smile




elementy usunięte - autoreklama... tego nie robimy Smile
Vika
Odpowiedz
#88
policz ile wydałas na materialy na krzeslo, ile godzin pracy plus troszkę na zysk i jak cena Ci sie spodoba to chyba ok (kupujacvemu tez ma sie troche spodobac cena Tongue)
Odpowiedz
#89
Krzesło wydaje mi się trochę pustawe ,ale i tak wygląda o niebo lepiej niż stare.Wykonanie wygląda na bardzo dokładne i staranne-to się chwali Winkale te broszki...
łoooo matko ja chyba nie znam się na sztuce.Najokropniejsza ta zielona z czerwonym.Kokardka do tych falbanek szydełkowych to jak kwiatek do kożucha.Nie obraź się ,ale jak dla mnie to trochę nie poszło.





Odpowiedz
#90
jasne, nie obrażam się. to stare rzeczy.

nowe zdjęcia zostały skasowane przez moderatorkę, bo je wgrałam w nieumiejętny sposób.

może spróbuję jeszcze raz.

będę musiała wszystko pozmniejszać, czemu nie można dawać linków? no trudno, takie zasady.
a na picasse można dawać linki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl