Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#81
torebówki naj
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#82
        Baaardzo Wam dziekuję za wszystkie miłe słówka w temacie torbówekHeartHeartHeart,ciesze się że mogą byćSmileLady,środkowa moż na Ciebie zaczekaćBig GrinTe na ryżowcu wydają mi sie takie bez wyrazu,chyba za mdłe motywy i gdzies tak się rozmyłyConfusedTeraz pokaże ich tyły i 1 boczek bo w tamtym rzucie więcej zdjęć sie chyba nie zmieściło,trochę po czasie ale tak jakoś sie ułożyłoBlush
Odpowiedz
#83
heheheh ta środkowa jest genialna... można sprawdzić poziom zawartości...świetna....a te na ryżowcu bardzo kobiece, takie delikatne...Smile
Odpowiedz
#84
Serdecznie dziękuję za miłe słówkaSmiletoż miód na moje styrane serduchoBig GrinNatabus,ja kocham ryżowca i ciąglę lepię go na butelki ale często jestem niezadowolona po przyklejeniu motywu ale chyba on mi się i tak nigdy nie znudziTongueRotki, okienka to patent absolutnie nie mój,tylko jednej, bardzo zdolnej kobietki z forumSmile,chyba wszyscy wiedzą czyj?Ja tylko staram się odgapiac z różnymi rezultatamiBlush
Odpowiedz
#85
(03-05-2012, 01:03 PM)lilianna napisał(a): Oj dziewczyny, dziękuję Wam za optymistyczne słówkaSmile Vika, faktycznie Twoja wyobrażnia działa, tak to jest a właściwie był kominekSad Obecnia jest tylko wkład i duuuuuża rura, ale najważniejsze,ze grzeje! Obudowa / dzieło mojego młż./ niestety swego czasu się zawaliła:SadSadSad Cóż, butelki niestety puste, ale jest nadzieja na uzupełnienieBig GrinCzas nalewek niuedługoBlushBlushBlushno i następna próba zdjęć......Tongue Troszkę nie pokoleiBig Grin Wybaczcie

Cudne! a najcudniejsze te ostatnie ciemne!

(03-05-2012, 01:08 PM)lilianna napisał(a): Teraz wersje mini i żółtkowe próby krakaniaBig Grin

Masz talent! Piękne te Twoje butelkowe dzieła...
Odpowiedz
#86
Torbówki po prostu śliczne nie mogę się zdecydować, która najładniejsza Smile
Odpowiedz
Reklama


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl