Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka prac:)
#41
Wow.. pudełko retro jest naprawdę bardzo ciekawe. kokardka z koronką dołączone przez Ciebie tworzą całość z motywem. Gratulację. Muszę to zapamiętać sobie i może kiedyś wykorzystam Tongue

A środek pomalowałabym na biało. Czarny będzie na ciemny i ponury.
Odpowiedz
Reklama
#42
Wszystko zależy od miejsca, w którym będzie stało... U mnie w domu pasowałoby z czarnym środkiem.. A najlepiej czarne z białymi kropeczkami.... Ale gdzie indziej pewnie będzie inaczej...

A tak w ogóle to bardzo ładnie się zapowiada to pudełko! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#43
Brawo za łączenie motywów Smile
Nie wiem naprawdę, dlaczego tak mało z nas decyduje się na łączenie motywów z różnych serwetek na swoich pracach, a to daje super efekty przecież...

A środek zostawiłabym jasny Smile
Odpowiedz
#44
Piekne pudeleczko. Wlasciwie to wyglada mi prawie jak listownik.
Ja srodek zrobilabym na jasno, ewentualnie z dodatkami szarosci. Ale nic czarnego, bo bedzie za ciemne.
Odpowiedz
#45
Pudełko świetne Smile Ja bym zrobiła środek biały w kropki czarne - ale ja bym wszędzie kropkowała Smile
Odpowiedz
#46
A powiedzcie mi dziewczyny w jaki sposób robicie kropki? Ja jak na razie próbowałam tylko tył pędzla maczać w farbie ale jakoś nie jestem przekonana..

Już zdecydowałam, wnętrze będzie białe a co do kropek to się jeszcze zastanowięSmile DziękiSmile
Odpowiedz
Reklama
#47
Może jakiś detal srebrny?
A kropki to zależy jakie - takie "niezorganizowane" to pryskając pędzlem. Duże - patyczkiem kosmetycznym.
Ta dziewczynka na pudełku to transfer czy serwetka? Pięknie to wyszło, bardzo mi się podobają Twoje prace.
Odpowiedz
#48
Skoro takie jak u mnie, to powiem, że robię starą, twardą szczoteczką do zębów. I gęstą farbą - wtedy leci taka mgiełka. Z bliska trzeba pryskać i nawet nie brudzi się tak bardzo...

Aaaa... I dałabym kropeczki czarne i szare....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#49
Ja również jestem za tym żeby środek był jasny,biały-może lekka przeciereczka papierem ściernym.żaden wyczyn a wydaje mi się,że efekt będzie superWink.A co do samej pracy to chylę czołaBig Grin. Podobnie jak Viki podziwiam za łączenie technik.Ja w ogóle nie umiem tego robić.Jak dostałabym taki prezent np.na urodziny to byłabym zachwycona.CUDO!
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#50
Przód jest jak zwykle prosty ;P ale pokażę... nie będę taka niedobra Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl