Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anya moje decu :)
#41
Zupełnie nie widzę powodów do marudzenia.... całkiem fajne początki! Osioł jest ekstra! oryginalny prezent Wink Butelki ładne i jajo na taczce (?) pomysłowe. Czekam na ciąg dalszySmile
Odpowiedz
Reklama
#42
Podoba mi się twoje cieniowanie butelki i osiołka, pierwsza klasa przejścia, jak aerografem. Oczywiście gdybyś jeszcze pokropkowała,
by złamać tą gładkość, to bym była jeszcze bardziej zadowolona Wink Butelki chyba nikt nie zabierze, pilnie jest strzeżona Smile
A szkatułka z różą, po ochłodzeniu tej zieleni bardzo zyskała, może trochę kropek w kolorach motywu?
Odpowiedz
#43
No wlasnie, juz Dyzia napisala to, co zamierzalam - swietne siwosci na osiolkowej (trzymam kciuki za zbiorke!) Smile
Odpowiedz
#44
Jako że ktoś odkurzył mój wątek dość drastycznie że aż wstyd mi się zrobiło że decu już dawno rzuciłam w kąt mimo to zobaczcie co z tego wstydu udało mi się wydumać Smile Zdjęcia celowo z pieszczochem byście nie dostrzegli tego czego nie trzeba. Osobiście jak wszystko co zrobię nie podoba mi się ale daje Wam wyrazić swoje zdanie na ten temat.
A przy okazji przedstawiam Wam mojego kawowego pupila. Może pomożecie wybrać mi dla niego imię? Liczę na Wasze propozycje Smile            
Odpowiedz
#45
Śśśśśśliczny!
Cudny!
A jakie ma mądre oczka Smile
Wygląda jak nutella SmileSmile


Aha - słoik też ładny Big Grin
Odpowiedz
#46
Zupełnie niepotrzebnie odwracasz uwagę pieszczochem! Bardzo ładny słoik!!

A pieszczoch prześliczny!!! W samych oczach można się zakochać! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Ania narzekasz,że nic ci nie wychodzi a słoik bardzo ładny.
A psiaczek na drugiej fotce to jak model pozuje
Odpowiedz
#48
nie gniewaj się, ale z wszystkich prac wybieram pieska Smile

chociaż słoiczek kawowy całkiem milutki Smile
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
#49
Piesiak jest boski! Lyzkami.... Smile
sloik bardzo, bardzo. czysto.
Odpowiedz
#50
Gdzies mi uciekl ten watek i go nie zauwazylam.
O jakim sloiczku mowa? Jak tam widze tylko pieskaSmile A...faktycznie cos tam kolo niego stoiTongue Ale ta mordka taka sliczna, ze wszystko inne umyka uwadzeSmile
No dobra....piesek tylko odwraca uwage i niepotrzebnie, bo sloiczek bardzo ladny. Podoba mi sie kolorystyka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl