Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anya moje decu :)
#51
bardzo fajny słoiczek ale rozpływam się nad pisakiemSmile i z tego co widzę nie ja jedna...? megasłodziak!
Odpowiedz
Reklama
#52
Słoik ładny, ale nie powinnaś go zestawiać na jednej fotce z tym kochanym szczeniaczkiem. Maleństwo przyćmiewa i nie pozwala się skupić na rzeczach istotnych Tongue
Odpowiedz
#53
Jeśli to piesek, to Karmel, a jeśli suczydełko, to Nutella Big Grin
Aa, a słoik całkiem udany! Ładne połączenie motywu i transferowanego (?) wzorka.
Odpowiedz
#54
piesior super sloik chyba też mówię chyba bo co wracam do fotki to za miast na słoik to na psiaka zekram
a może powinien mieć na imię Kawa, Sweet, Coof
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#55
Dziękuję wszystkim za komentarze. Dać Wam psiaka na fotkę i zaraz tyle komentarzy, chyba zawsze tak będę robić Wink Dziękuję również w imieniu słodziaka który tak mocno się we mnie wtulił jakby chciał Wam przekazać pozdrowienia Smile Nie będzie taki mały choć do końca tego nie wiem bo to mieszaniec po matce spanielce stąd te długie uszka i od zawsze spotykane w tej rasie czarujące oczka Smile
Ale najbardziej chciałam podziękować tym którzy mimo celowego odwrócenia uwagi dostrzegli to co znajduje się obok psiaka. Kolor bardzo ciemno jasny Renatko jest tu celowy nawet nie ze względu na kolor kawy a na to że meble w kuchni nowej właścicielki słoiczka są właśnie takie ciemno jasne.
Erato to nie transfer a druk z atramentówki na serwetce i zwykły internetowy wzorek i zwykły napis. A nie widać że to tandeciarstwo? Smile
Odpowiedz
#56
O la la, druk na serwetce to dla mnie wyższa szkoła jazdy... Naprawdę niezłe to wyszło. A czemu uważasz, że tandeciarstwo? Dla mnie to nie jest tandetne.
Odpowiedz
Reklama
#57
Wszystko co zrobię uważam za tandeciarstwo Smile Myślałam zawsze że transfer jest trudniejszy bo nie udało mi się nigdy tego zrobić dlatego drukłam na serwetce i już stąd twierdzę że łatwiejsze. Szkoda że tylko czarny tusz miałam więc tak wyszło jak wyszło Smile Tak sobie to wymyśliłam aż dziwne że Ci się podoba. Choć nieskromnie twierdzę że fajnie się to wtopiło w tło a lakier nie pozostawił żadnych wypukłości Smile
Odpowiedz
#58
Drukowi na serwetce się nie dziwię, ale że atramentówką to podziwiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl