Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mi w duszy gra
#11
Pudelko z ptaszkami i szkatulki cudne. Piekne motywy. Obraz z lawenda tez niesamowity.
Toaletka zrobiona bardzo ladnie. Ja nie gustuje w takich meblach, ale ten mi sie podoba. Prawde mowiac ma ciekawy ksztalt. Podziwiam, ze robilas biala farba. Ja bym bala sie o te wszystkie paprochy, ktore lubia sie przyklejac. I moje oko nie wylapuje niczego, co by tam mialo odstawac.
Odpowiedz
Reklama
#12
Szkatułki bardzo ładne. Ramka z pismem jest niesamowita! Twoje prace nie wyglądają na prace początkującej. masz zmysł i smak...
Zapraszam na mój blog
http://elilka.blogspot.com/
Odpowiedz
#13
ptaszki przesłodkie SmileNo i wzięłabym korale z różami Smile
Odpowiedz
#14
Dziewczyny napisały już chyba wszystko,bardzo ładne prace graj więcej a my pędziemy z przyjęmnością oglądaćSmile
Odpowiedz
#15
malola-niestety nie mam adresu sklepu
Shanna- ,,Podziwiam, ze robilas biala farba". Toaletka nie jest biała. To raczej mieszanka écru i kości słoniowej. Zresztą nie ważne, wiem o co chodzi, że kolor jest bardzo jasny. Całość pomalowałam satynowym lakierem (nie chciałam połysku) więc śmiało przesieram na mokro podczas sprzątania.
Przyznam nawet, że jeśli chodzi o upierdliwy i wszędobylski kurz, to na owej toaletce jest niewidoczny (w przeciwieństwie do innych mebli).
Kobitki - jeszcze raz dziękuję za wszystkie opinie. Wiecie jak jest, rodzina cały czas komplementuje moje prace, ale wiadomo...rodzinka...co mają mówić. Dlatego jestem szczerze uradowana pchwałami innych decomaniaczek.
Obecnie jajca sobie robię Big GrinTongue Jak coś się urodzi to się pochwalę.
Narazie wygrzebałam fotki zegara, który ,,poszedł w prezencie".
Tak, tak wiem foty niewyraźne i do bani......
Podam cytat, który jest tam zawarty, bo jest bardzo ładny:,,Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń. Phil Bosmans
           

Odpowiedz
#16
śliczny ten zegarSmile
Odpowiedz
Reklama
#17
O tak zegar bardzo ładny.
Odpowiedz
#18
Zegar piękny SmileSmile
Odpowiedz
#19
wow ale masz śliczne pracę Heart zegar też z fajnym motywem, podoba mi się Wink
Odpowiedz
#20
Mi się bardzo podobają Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl