Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenarowe prace ;-)
#81
A kseruje je, zanim wyblakną? Tongue Tylko patrzeć, jak w Twoim domu stanie kserokopiarka, haaaaa!!!!!
Mój Rafaello jest za to maniakiem butów. Jakieś 4 lata temu kupił sobie buty i do tej pory stoją w szafie nienoszone "żeby się nie zniszczyły" Smile
Odpowiedz
Reklama
#82
Moj kolekcjonuje filmy dvd. Mamy w domu takie schowki np. pod schodami. No i tam same kartony z filmami. Powoli zaczyna brakowac miejsca, ale on dalej kupuje. Na szczescie kupuje na gieldach, wiec nie wydaje majatku na to.
Ale rachunki za paliwo powalajaSmile
Odpowiedz
#83
Hahaa ale się uśmiałam z tych rachunków,mój za to kolekcjonuje rękawice robocze ciągle przynosi nowe do domu w efekcie gdy otwieram szafę w przedpokoju wypada na mnie jakieś z 40 par.Cały czas twierdzi że są mu potrzebne tylko nie wiem do czego bo nie zużył jeszcze ani jednej parySmile
Odpowiedz
#84
Na kawę przy pięknym stoliczku wpadnę jutro Wink Śliczny jest Smile Kolczyki zwaliły mnie z nóg,są debeściarskie!
Odpowiedz
#85
Jeszcze rechoczę ze zbiorów Wasyzch Panów. Mój zbiera WSZYSTKO...co zaniose do kotłowni, na smieci...on myk na strych, stare rozczłapane buty, zdarte łachy...pudełka, po wszystkim, chwała jednak,ze sam sobie tam sprzata( w zanczeniu przenosi z kupy na kupę...
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#86
kawowy stolik - dosłownie Winkaż czuję zapach świeżej kawki, z mleczkiem..o poranku na balkonie Smile
Odpowiedz
Reklama
#87
Do kawy dorzucam jeszcze big ciacho, takie z bitą śmietaną, mniam!!! Shy
Odpowiedz
#88
Bardzo dziękuję za miłe słowa Smile
To kawa, znaczy miód na moje serce Tongue
Odpowiedz
#89
Witam! Smile
Poniżej zamieszczam kilka swoich nowych tworów, które były rozgrzewką przed wciąż czekającą na mnie niciarką. Aktualnie robię świeczniki ślubne oraz świeczniki na prezent dla koleżanki.
Więcej grzechów nie pamiętam Wink

(04-17-2012, 12:11 PM)lenar napisał(a): Witam! Smile
Poniżej zamieszczam kilka swoich nowych tworów, które były rozgrzewką przed wciąż czekającą na mnie niciarką. Aktualnie robię świeczniki ślubne oraz świeczniki na prezent dla koleżanki.
Więcej grzechów nie pamiętam Wink



Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
#90
O jejuśku jakie ładne!
I podkładki, i zakładki, i zawieszki, i doniczki... wszystko! SmileSmileSmileSmile oj...

Ale doniczki naj.
Tylko te spękania na nich jeszcze zabezpiecz, bo farba się złuszczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl