Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenarowe prace ;-)
#21
Im dłuższe czekanie, tym większa przyjemność ;-p Jak znajdę chwilę czasu, a póki co mam go jak na lekarstwo, wrzucę fotkę krzesła :-)
Odpowiedz
Reklama
#22
(02-08-2012, 02:15 PM)lenar napisał(a): Im dłuższe czekanie, tym większa przyjemność ;-p

Nic a nic nie dbasz o nasze serducha Sad Trudno, uzbroimy się w cierpliwość, a ty szukaj tego czasu na zrobienie foteczki. Pewnie padniemy z zachwytu.
Odpowiedz
#23
Wyobraźcie sobie, że dziś rano zrobiłam telefonem fotkę krzesłu, zaopatrzyłam się w kabel, aby móc Wam pokazać obiekt westchnień, a tu co...???!!!! Nie mogę zrzucić zdjęcia na komputer, bo mam zablokowany dostęp! Postaram się zatem zrobić to wieczorkiem, na spokojnie.
Dacie radę do wieczora? ;-p
Odpowiedz
#24
To się nazywa granie na nerwach
Odpowiedz
#25
"Szkielety" krzeseł są z odzysku, natomiast tapicerka jest nowa. Czy w końcu Was uszczęśliwiłam? :-)


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#26
cudne krzesło! Też chce takie w domu Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Och jaki piękny ludwiczek!
Ja mam skrzywienie na punkcie krzeseł Tongue
Mnie uszczęśliwiłaś Big Grin
Odpowiedz
#28
Krzesło krzesłem , ale nowy forumowicz to na wagę złota jest Smile Ja też tu jestem od nie dawna, a czuję się jak w domu Smile Zasługa to paru osób tutaj .... Co tam dużo gadać fajniutko tu i już SmileSmileSmileSmile
Odpowiedz
#29
Dziękować, dziękować. Zgadzam się z Tobą Justynnna5, że jest tu jak w domu...W dodatku pięknie i gustownie urządzonym, tak po naszemu, klimatycznie ;-p Czasem trąci myszką, ale o to właśnie chodzi (koronki, krzesła na wygiętych nóżkach, stara szafa w stylu shabby chic, drewniany bielony koń na biegunach...ech, mogłabym tak wymieniać ;-p).
Odpowiedz
#30
No i padłam, z zachwytu oczywiścieSmile Gdzie dają takie krzesła? Przydałyby mi się takie do szumnie nazwanego salonu czyt. stołowego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl