Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenarowe prace ;-)
(04-17-2012, 08:40 PM)mery napisał(a): Śliczności ,nawet nie chce mi się wymieniać,bo wszystko mi się podobaSmileTongue
A te kutasiki,które użyłaś do zakładek, kupuje się w pasmanterii??
A stolik,to nawet brak mi słów,tak mi się podobaTongueTongueTongue Mam też okrągły stoliczek,surowy-nowy i ciągle czeka,aż mnie najdzieSmile

Te kutasiki to chwościki/chwosty, które można kupić w pasmanterii (nie w każdej są) i na Allegro - tu są najtańsze: http://allegro.pl/listing/user.php?strin...d=16758063.
Mam nadzieję, że jak zrobisz już swój stolik, to pochwalisz się nim Smile
Dziękuję za miłe słowa Heart
(04-17-2012, 05:47 PM)karolinakonopka napisał(a): Twoje prac kradnę bez zastanowieniaBig Grin a mam pytanko jakiego używasz preparatu do pęknięć?Smile

To cudo, które tak ładnie pęka, to jednoskładnikowiec Craft Line. Świetnie reaguje również z farbami Decoral oraz Dulux. Smile

Odpowiedz
Reklama
(04-19-2012, 11:48 PM)malola napisał(a): wszystko ładne, ale zakładeczki sa przeurocze, musiała bym losować gbybym którąś chciała Smile
a jak będę Cię częsciej czytać to na tym doniczkowym sznurku wiesz co będę wieszać do wyschnięcia SmileSmileSmile
i nie będzie to chusteczka !

:-p
Odpowiedz
Podziwiam staranność wykonania...te doniczki to taki dokładne i czyściutkie, że aż wstyd! Mnie oczywiście wstyd, boś czystości i staranności niedoścignionym wzorem mymSmileSmileSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
(04-23-2012, 11:39 PM)caatherine napisał(a): Podziwiam staranność wykonania...te doniczki to taki dokładne i czyściutkie, że aż wstyd! Mnie oczywiście wstyd, boś czystości i staranności niedoścignionym wzorem mymSmileSmileSmile

Słowa Twe miodem na me serce! Dziękuję Rolleyes
Odpowiedz
Witajcie po długim okresie mojej nieobecności na forum!
Pragnę przedstawić Wam pewną damę, artystkę, która usilnie próbuje zdobyć względy hrabiego Franciszka.
Violetta, bo tak jej na imię, jest tancerką francuskiej grupy Crazy Horce zdobywającej serca publiczności, zarówno męskiej, jak i damskiej (hmmm, to bardzo interesujące...). Jest dość wyzwoloną i otwartą na świat kobietą, jednakowoż nie bez zasad. Prowadzi się bardzo dobrze, mimo mylącego zajęcia, jakim się para. "Nagość to sztuka" - tak mawia. Cóż, pozostaje mi się z nią zgodzić i zaprezentować Wam jej sylwetkę.
Panie i Panowie, oto Violetta!

...a to reszta moich wypocin :-)

... i jeszcze kilka :-)

Blush

......


Załączone pliki Miniatury
                                                           
Odpowiedz
Violetta jest séduisante et attrayante Smile

Nieprawda! jest brzydka, pokraczna i wstrętna, jaka ona Francuska! To mała dansereczka z podejrzanego teaterku na przedmieściach,
wyuzdana bździągwa! niczym na Franka hr. nie działa - bo ani intelektu, ani powabu, ani ciała nie ma, to tjarretièreso i pantaloni pokazuje! I tylko go, ukochanego mego, na pokuszenie wodzi... Sad
Wstyd... wstyd i hańba!


Ciii... Cecil!....
Nie denerwuj się, bo jeszcze ci zaszkodzi... ciiii.....

Wybacz lenar, ale Cecil zaglądała mi przez ramię i nie zdołałam jej powstrzymać...


A ja jeszcze chciałam dodać od siebie, że ostatnia retro herbaciarka (choć u Ciebie, jak widzę, to skrzynka na papiloty i klamerki - nawiasem mówiąc - boskie i jedne i drugie Smile) jest absolutnym mistrzostwem!
Tę, którą pokazałaś zabrałam sobie natychmiast, jak ją tylko zobaczyłam. Zrób sobie replikę Wink
Odpowiedz
Reklama
Vika, byłam pewna, że Violetta nie przypadnie Ci do gustu :-p
Co do łazienkowego pudełeczka-herbaciarki, to jest to efekt mojego ostatniego molestowania Ciebie o postarzanie. Cieszę się, że sprostałam zadaniu :-)
Odpowiedz
lenar błagam Cię, dawkuj to jakoś Big Grin Tak to naprawdę nie wiadomo, na co patrzeć...
Violetta la belle femme jest powalająca. Ten gorset jak pancerz i zwiewne róże, no jakże ona tancerka, przecież w takim czymś nie da się oddychać, nie mówiąc o tańcu... Violetta i prawidła - komplet godny Rue Cambon 21 Big Grin
No i skrzyneczka z napisem "pour avoir beau buste" - rewelacja, ale Vika capnęła już, to ja zamiast tego zabieram farmerskie podkładki z krową i owcą Smile
Odpowiedz
Ciemność! Widzę ciemność! Mam mroczki przed oczami! Kręci mi się w głowie od tych wszystkich pochwał, za które Wam bardzo serdecznie dziękuję :-)
Odpowiedz
No kochana... jeśli ta twoja (już moja Big Grin) skrzyneczka jest owocem molestowania mła przez tła Wink to ty możesz mnie molestować pięć razy na dzień SmileSmileSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl