Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo.
#61
Komplet zachwyca swoją czystością i elegancją.

Wielkie brawa
Odpowiedz
Reklama
#62
Fajny komplecik, najbardziej podoba mi się zastosowanie ramki na pudełkach, świetnie dopełnia całość i dzięki niej róże nie wyglądają na zawieszone w próżni.
Odpowiedz
#63
Natabus, trochę potrwa nim skończę ten komplet bo muszę kupić porządny lakier, zeszlifować ten który zżółkł niemiłosiernie i polakierować jeszcze raz. Motywy na komplecie to piwonie. Chociaż nie przepadam za różowym, to serwetka tak mi się spodobała, że od razu wiedziałam co z niej będzie. A co do ramki: Jak się nie umie cieniować to trzeba się chwytać innych pomysłów.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#64
To podziel się, co to za lakier ci tak zżółkł niemiłosiernie, ku przestrodze dla innych Wink
Odpowiedz
#65
Ten lakier to Domalux połysk.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#66
Nie, to zwykły akrylowy, być może jest już stary bo sprzed prawie roku, prawie go nie używałam. Może też i za szybko kładłam kolejne warstwy, lub za grubo, a kto go tam wie.
Pierwszy raz zdarzyły mi się takie zażółcenia w nowej pracy.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#67
Podoba mi się różowy komplecik, ładnie dobrane motywy i staranne wykonanie. A przygoda z lakierem,oj, znam to,znam. Szczerze współczuję Smile
Odpowiedz
#68
O jak mi się ten komplet spodobał Smile Taki styl babciny sprzed lat, ale fajny! I bejca jest, taaaaak, lubimy drewno!
Odpowiedz
#69
O tak, bardzo lubię drewno, wszelkie pudełeczka fajnie się dekoruje.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#70
czsty decoupage - bo tak mi się nasunęło gdy oglądam twoje prace - ta forma zawsze do mnei przemawia a sloneczniki na ciemnym tle - lubie bo ciemne tlo to zawsze wyzwanie
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl