Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo.
#51
No nie będę specjalnie oryginalna piejąc z zachwytu nad słonecznikami Smile Super Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#52
Znalazłam w telefonie zdjęcie jednej z moich pierwszych prac, która zaraz po skończeniu trafiła jako prezent do znajomej. W lecie, będąc z wizytą, zrobiłam fotkę i ... zapomniałam i o listowniku i o zdjęciu.


Załączone pliki Miniatury
   
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#53
mnie najbardziej urzekło pudełko w słoneczniki
wszystkie prace naprawdę starannie wykonane
mnie czase brakuje tej precyzji i cierpliwości...
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
#54
Na święta popełniłam kilka bombek. Niestety materia w postaci konturówek i czerwonej farby mocno mnie zawiodła. Ładnie wyszły mi na nich spękania, dobrze się przykleiły serwetki, ale konturówka biała fatalna a złotą kryłam czym prędzej pod złotą taśmą pasmanteryjną.

I jeszcze komplet do mojego pokoju. Poza świecznikami nie całkiem gotowy. Jestem bardzo zadowolona z zegara, ale wieka pudełek muszę mocno przeszlifować i polakierować jeszcze raz. No i dołożyć koronkę, mam taka bardzo podobną do tej na świecznikach tylko nieco szerszą.


Załączone pliki Miniatury
                                       
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#55
Zegar faktycznie śliczny - szkoda, że nie zrobiłaś dokładniejszego zdjęcia kraka... Czym on jest wypełniony, na biało?
Odpowiedz
#56
Bardzo ten komplet, bardzo Smile świetne spęki, super, że na wieku dałaś ramkę, bardzo staranna praca, tylko... dawaj trochę większe fotki Wink, proszę....
Odpowiedz
Reklama
#57
Zegar ma bardzo delikatny różowy kolor, a spękania wypełniłam miedzianą porporiną - cóż, te aparaty.... A dokładniejsze zdjęcie spróbuję zrobić.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#58
Jeju, nie nadążam za wami, co rusz to nowe prace...
I to jakie ładne. Choć miałam wątpliwości do butli ze słonecznikami w miniaturze - po powiększeniu - koleżanki mają rację Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#59
Oli, komplet nie gotowy jeszcze, cyferek nie będzie, ale będą kropeczki.
Dziękuję za miłe słowa.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#60
Komplet jest przeuroczy, starannie wykonany. Obejrzalam caly watek i wpadly mi w oko buteleczki print-roomowe, bardzo fajne, i ksztalt i wykonanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl