Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo.
#41
Nastepne pieknosci. Podoba mi sie ta czarno-czerwona. Taka inna jestSmile
Odpowiedz
Reklama
#42
Wreszcie miałam trochę więcej czasu i porobiłam fotki rzeczy, które skończyłam w kwietniu i na początku maja. Butelki zrobiłam w ubiegły weekend i czułam się jak nałogowy pijak po przymusowym miesiącu abstynencjiCool. Szkatułka powędrowała do mojej koleżanki, pudełka jeszcze czekają na wykończenie środków i ostateczne lakierowanie. Butelki chciałam potraktować krakiem dwuskładnikowym i złotą porporiną. Dobrze, że zrobiłam próbę na innej rzeczy. Okazało się, że przy tej wilgotności jak obecnie jest spękania prawie nie wychodzą. Jak myślicie, zostawić je takie jakie są, czy czekać suchszych czasów? Chcę je jeszcze polakierować, ale nie za bardzo. podoba mi się taka jakby naoliwiona czerń.                    
ciąg dalszy zdjęć                    
                i jeszcze trochę
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#43
Fotka rzeczywiście jest trochę przekłamana, kolory lepiej grają ze sobą w rzeczywistości. Faktycznie jednak nie jestem zbyt zadowolona z tych pudełek.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#44
Szkatułka jest najprostsza z możliwych, klejona na żelazko cała serwetka. Urok szkatułki to jej zasługa, ja dodałam tylko staranne wykonanie.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#45
Wszystko jest bardzo ładne Smile
szkatuła - fantastyczne zgranie kolorystyczne Wink... słoneczniki z tymi esami wyszły pięknie (to jedna, czy dwie serwetki?)... tylko dlaczego one podpisane "maki" są?? TongueTongue
butle - nie rób craka! teraz są cudne, crak to już będzie nadto... poza tym zniszczy tę cudną, aksamitną, miękką czerń... może zamiast lakierować daj im wosk...
komplecik - jak dla mnie nic mu nie brakuje Big Grin
pudełko różane - uwielbiam te różyczki, mam je na woreczku od Shanni Smile
doniczka makowa - prosta i ładna, nic dodać, nic ująć...
Mnie się podoba wszystko Big GrinBig Grin

to pisałam ja, CzP Tongue
Odpowiedz
#46
Kolezanki juz napisaly chyba wszystko. Ja dodam, ze mnie tez sie bardzo podoba....wszystko, choc z przyjemnoscia porwalabym butle slonecznikowa....ale co ta.....sama sobie kiedys zrobie.
Odpowiedz
Reklama
#47
Dziękuję za miłe słowa. Serwetka słonecznikowa jest bardzo wdzięczna i jako całość, i wycięte z niej motywy łatwo można wkomponować w różne wyroby.
Viko, "Maki" to nazwa firmy serwetkowej. Serwetka jest klejona w całości. Co do kraka to upewniłaś mnie, żeby butelki zostawić tak jak są. Nie mam odpowiedniego wosku, więc je tylko jeszcze ze 2-3 razy polakieruję, lakier nie jest błyszczący.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#48
Ale piękna produkcja,butla słonecznikowa odjazdowaHeartSmile
Odpowiedz
#49
słonecznikiiiiiii! ten motyw wymiata na wszystkim. Wszystko ze słonecznikami mi się tu podoba. I jeszcze ciekawe pudełeczka z krakiem po bokach wieczka + drobne kwiatki. mam podobne pudełko i natchnęło mnie na ozdobienie go krakiem w podobny sposób
Odpowiedz
#50
Moja Martyna powiedziałaby - dajesz Jomajka ,dajesz. Słoneczniki wymiatają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl