Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo.
Oli, tak gwoli ścisłości - na ostatniej puszcze transfer to tylko motylki. Ja jestem wniebowzięta AngelAngelAngel bo mi wreszcie wychodzi technicznie, ale cudów w tej puszce to nie ma.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Wiem, marudzę (patrz moje motto) ale to dużo paprania wokół siebie. Ale mimo wszystko dzięki za podpowiedź.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Podziwiam transfery. Zaliczone z przytupem! Bardzo udane prace Smile
Odpowiedz
ładna pucha :-) transferowałam dziś na lakier fluggera i wyszło :-) nawet zdjęcie w kolorze i napis, polecam :-)
Odpowiedz
Podziwiam transfery, bo dla mnie to wyższa szkoła jazdy. Pięknie i eleganckoSmile
Odpowiedz
Znowuż mnie wywiało z forum na jakiś czas, tym razem na niezbyt długo. Witam wszystkich cieplutko. Praca i działka zajmują mi dość sporo czasu, a z działki wracam tak padnięta,że ostatnio nawet nie tu nie zaglądałam. Pokazuję komplet, który zrobiłam sobie do kuchni - butelka po oliwie na oliwę, zamykana krahla, serwetnik i pudełeczko na kostki rosołowe. Wcześniej robiłam z tym wzorem puszki a teraz ten zestaw. Bawiłam się z nim dość długo bo od Bożego Narodzenia, skończyłam w lutym, ale nie mogłam znaleźć zamknięcia butelki. W końcu zrobiłam zdjęcie bez zamknięcia, po czym korek grzecznie się znalazł. Teraz poprzeglądam co się działo podczas mojej nieobecności.
   
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Elegancki zestaw. Oliwki zawsze kojarzyłam z kuchnią nie włoska ale prowansalską (nie wiem czemu). A tu skojarzone z greckim klimatem. I wygląda to bardzo efektownie.
Odpowiedz
kurcze,transfery na słoiczkach pierwsza klasa! Rolowanie średnio mi wychodzi, bardziej aceton, więc tym bardziej podziwiam za wykonanieSmile
komplet oliwkowy bardzo ladny, prosty i czysto zrobiony, tez mi się podobaSmile ale i tak anektuje słoiczki, idealnie będa mi pasowały do relingów które zamówiliśmy ostatnioBig Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Bardzo fajny, ciekawy komplecik. Czyściutki i dokładnie zrobiony. Bardzo mi sie podoba Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
U mnie też bokiem, alem dojrzała i podoba mi się.
Jestem na tak, nawet bardzo, bo jam oliwna i oliwkowa jest Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl