Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo.
Długo mnie tu nie było, prawie nic nie robiłam od świąt, nawet nie powykańczałam zaczętych prac. Nadal nie mam czasu na deku, i wena jakoś mnie opuściła, ale mam zamówienie na wazon, więc może wróci. Ta praca którą pokazuję to jedyna rzecz, którą ostatnio zrobiłam. Rzecz szczególna, bo to prezent dla mojej uczennicy. W tym roku wypuszczałam szóstą klasę. Gdy moje dzieciaki były w czwartej klasie, zapowiedziałam, że gdy któreś z nich będzie miało na półrocze lub koniec roku piątkę z matematyki, dostanie ode mnie specjalną nagrodę. Dopiero teraz, na początku czerwca jedna z dziewczynek zapytała nieśmiało, czy nagroda jest aktualna bo ona tę piątkę dostanie. I to właśnie ta nagroda. Herbaciarka jest prosta, bo nie miałam wiele czasu na jej wykonanie. Nie wiem czy się podobała, bo dałam ją dziewczynce dosłownie na sam koniec, przypuszczam, że nie sądziła, że rzeczywiście coś dostanie. Niestety zdjęcie z telefonu więc jakość słaba.


Załączone pliki Miniatury
       
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Chociaż jakość zdjęć słaba to i tak widać, że skrzyneczka bardzo urokliwa Wink
Szkoda, że nie można zobaczyć miny Twojej uczennicy. Zapewne była bardzo, bardzo zadowolona Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
O! Jako matematyczka z zamiłowanie popieram z całego serca pomysł nagrody!!!! Smile

A herbaciarka piękna i dziewczyna na pewno bardziej się nią będzie chwalić niż piątką z matmy! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Gotowa jestem dla tej skrzyneczki pracować na 6 z matematyki.
Odpowiedz
Bardzo urocza skrzyneczka, widac (znaczy nie bardzo widac, ale przeczuwam Smile) ze dobrze wykonczona, starannie, a to podstawa Smile. To jest znow serwetka, ktorej nie znam?

ps. ja bym nic nie dostala na koniec roku od pani z matmy...
Odpowiedz
Bardzo ładna ta skrzyneczka. Metoda motywacji uczniów - super Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Serwetka świetna! A gdyby inne dzieciaki też miały piątki? Ale byś się narobiła Wink
Odpowiedz
Bardzo ladny present i ciekawa motywacja do uczenia sie matmy.
Odpowiedz
(07-07-2013, 09:31 AM)Zuza napisał(a): A herbaciarka piękna i dziewczyna na pewno bardziej się nią będzie chwalić niż piątką z matmy! Smile

I ja się podpisuję pod postem Zu, bo myślę tak samo Smile
Odpowiedz
Bardzo fajny prezent, tuzin róż Smile Dobrze, że dziewczyna, bo o dziewczyńskie motywy w decou łatwiej Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl