Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo.
Ja tez nie wiem, co to krahla Smile Ale cokolwiek to jest, komplet bardzo mi się podoba, elegancko, prosto i ze smakiem.
Odpowiedz
Reklama
Oliwki sa coolSmile
Odpowiedz
Świetny komplet, też se taki kiedyś zrobię Wink
Z podróży poślubnej przywiozłam sobie podobny, oliwkowy, kremowo-zielony, dzielnie służy.
Ten podoba mi się bardziej, bo ręcznie robiony, bo tamten grecki, to chyba chiński Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Śliczny komplecik Oliwkowy.Bardzo mi się podoba.Kupiłam kiedyś tą serwetkę bo ktoś zamówił tace z gałązkami Oliwnymi.Taca mi nie wyszła.Wstyd ją pokazać.Nie wywiązałam się z zamówienia bo nie chciało mi się robić drugiego podejścia.Nadal mnie ta taca starszy.Jednak to co tu pokazujesz przełamuje moją niechęć do mojej tacy .
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
I ja mam kilka serwetek z oliwkowym wzorem, ale leżą i czekają na lepsze czasy. Twój komplet motywuje Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzięki, kochane! A krahla to butelka z zamknięciem na drucie - tu zamknięcia nie ma, bo się znalazło dopiero jak zdjęcie zrobiłam. Kiedyś sprzedawano w takich butelkach "orężadę", a teraz widuję piwo lub właśnie oliwę.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
To prawda, pamiętam. I ja mam taką z tesco, mam w niej oliwę, stoi nie tknięta decoupage'm Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jak ciemna butelka DD to ok...bo teraz widuje się takie stylizowane na "orężadowe" ale z białego szkła,które to się do przechowywania Oliwy nie nadają.Moja przyjaciółka z Grecji ciągle mnie poucza w sprawie Oliwy.Zresztą kupuję od niej taka piękną,zieloną pachnącą.Pyszną!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Przebrnąłem przez Twój wątek podziwiając różnorodność prac, aż trafiłem na coś, co rozszerzyło moje źrenice do nienaturalnych rozmiarów. Zeszłoroczny dorobek bożonarodzeniowy Smile Te bombki okrągłe i płaskie tworzą wspaniały klimat. Znakomicie oddają radość świąt swymi kolorami i ciepłem.
No i kolejna rzecz to pojemniczki na przyprawy.
Wyglądają bardzo stylowo i gdyby moja babcia nie zmodernizowała swojej wspaniałej kuchni znakomicie by się u niej prezentowały.
Wspaniałe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl