Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
#31
Teraz troszeczke jajeczek,więcej prac w zanadrzu niemam więc podwijam rękawki,a póki co będę podziwiała Wasze praceSmile
                   
Odpowiedz
Reklama
#32
Wiesz co anulkaa?? Przykro mi to mówić, ale Ty kochana w jajcarskim konkursie kupowym brać udziału też nie będziesz Big GrinBig GrinBig Grin...
za dużo już w tym temacie jajcowym zrobiłaś SmileSmile...
a jajca cudne robisz... ( w pierwszym jajcu podmalowywałaś różyczki bielą?)
Twoje jajca też takie mało wielkanocne, no to mi trochę lżej, że i moje takie wychodzą... Tongue
Odpowiedz
#33
Vikuś dobrze prawisz kochana, ona jest za dobra w jajcarskie klocki Tongue A jajca boskie anulka, mało tego jeszcze sama opakowania im robisz, super Smile
Odpowiedz
#34
Popieram Viki - te jaja są mistrzowskie! Przy nich moje jajka będą wyglądały jak nieozdobione...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#35
(01-19-2012, 12:43 PM)vika napisał(a): Wiesz co anulkaa?? Przykro mi to mówić, ale Ty kochana w jajcarskim konkursie kupowym brać udziału też nie będziesz Big GrinBig GrinBig Grin...
za dużo już w tym temacie jajcowym zrobiłaś SmileSmile...
a jajca cudne robisz... ( w pierwszym jajcu podmalowywałaś różyczki bielą?)
Twoje jajca też takie mało wielkanocne, no to mi trochę lżej, że i moje takie wychodzą... Tongue
Rózyczki podmalowałam bo jakieś takie jałowe były,co do konkursu będziemy kibicować pozostałym.Uwielbiam takie mało wielkanocne,jak nie zdąże ściągnąć dekoracji to będzie całorocznaBig GrinBig GrinBig Grin


Callisto,Zuza jestem pewna że w najbliższym czasie to Wy mnie zaskoczycie przepięknymi pracami Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#36
W regulaminie zostało napisane, że zgłoszenia do konkursu od 26 stycznia....

oJ, przepraszam, DO 26 stycznia!!! Ślepota ze mnie. To lecę się zgłosić!
Odpowiedz
Reklama
#37
(01-19-2012, 02:45 PM)grarut napisał(a): Wiesz co Vika, jakoś ciemność widzę jeśli chodzi o te konkursy - panie coś słabo zainteresowane, póki co tylko Ty i Dorotka do pierwszego konkursu wykazałyście zainteresowanie - a tak cisza. Równo stówka wyświetleń i nic zero reakcji. Więc chyba te nasze porywy, żeby rozruszać to forum na nic się zdająSad

Mogę wypowiedzieć się tylko w swoim imieniu,a wiec proszę o troszeczkę czsu aby zaklimatyzować się na forum,lubię konkursy więc jestem na tak Smile
A jednak coś jeszcze wyszperałamBig GrinBig GrinBig Grin
               
Odpowiedz
#38
Dobrze, że pokazała! Uczciwa dziołcha z niej Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
A Ty Anulkoo ( Big GrinBig Grin) toś jeszcze nie zaaklimatyzowana jest???
Odpowiedz
#39
Oczywiście będę zaszczycona chętnie oddam jako nagrodę swą pracę ,no i oczywiście nie biorę udziału w konkursie , jeśli będę miała jeszcze jakieś pytania to się zgłoszęSmile
(01-20-2012, 03:58 PM)vika napisał(a): Dobrze, że pokazała! Uczciwa dziołcha jest Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
A Ty Anulkoo ( Big GrinBig Grin) toś jeszcze nie zaaklimatyzowana jest???

No jakoś nie bardzo,albo... o matołek ze mnie i jużBig GrinBig Grin:
Odpowiedz
#40
Ostatecznie możemy odpuścić - mamy ten gest!!!
ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się z nami w kupie bawiła i aklimatyzowała, nie? Big GrinBig GrinBig Grin
Z woreczkowego jednak już bym jej nie zwalniała, bo wiesz Grażula jak to jest - dasz palec to rękę chce... he, he, he - z woreczkowego zwolnienia nie ma, bo zaaklimatyzowana i zintegrowana już będzie! Big Grin
Mam rację??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl