Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
#31
(02-20-2012, 12:06 AM)jomajka12 napisał(a): Na przyborniku jest chyba JapończykWink.

A jesli to kobieta, to strasznie do chlopa podobnaTongue
Prace mi sie podobaja. Fajny motyw. Moj bylby zachwycony, bo akurat japonskie klimaty lubi.
Odpowiedz
Reklama
#32
(02-20-2012, 10:47 AM)Shanna napisał(a):
(02-20-2012, 12:06 AM)jomajka12 napisał(a): Na przyborniku jest chyba JapończykWink.

A jesli to kobieta, to strasznie do chlopa podobnaTongue

hmm... wydaje mi się że to jednak będzie Chinka ;-) japonki są bardziej smuklejsze, w chińskim malarstwie tak właśnie malowali kobiety, ale w sumie, jest faktycznie możliwość że to facet, gdyż w tamtych czasach mężczyźni również upinali włosy i nosili długie ozdobne kimona, ponoć czasami trudno było odróżnić kobietę od mężczyzn, zwłaszcza tych bardziej urodziwych Big Grin
a co do prac moich, to nie bójcie się niedługo dodam zdjęcia prac w zupełnie innym klimacie ;-)
Odpowiedz
#33
Kolejne moje prace, tym razem dwa puzderka Smile ciekawa jestem waszych opinii Smile
           
Odpowiedz
#34
Ładna kolorystyka .Całosć podoba mi się , na niedociągnięcie o którym pisze Lady przymykam oko
Odpowiedz
#35
Obydwie śliczneSmile
Odpowiedz
#36
Bardzo łądne i eleganckie pudełeczka Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Sliczne pudeleczka. Fioletowe bardziej mi sie podoba.
Odpowiedz
#38
(02-29-2012, 10:29 AM)natabus napisał(a): Bardzo ładne oba pudełeczka, moim zdaniem ten filet na rantach wieka to celowe działanie Pani artystki i mi osobiście się to podoba, chyba, że czegoś nie zrozumiałam.
troszkę się zmartwiłam jak zaczęłyście pisać o wygładzaniu, bo faktycznie to był efekt celowy - tapowałam gąbeczką tak, aby właśnie była taka lekko chropowata powierzchnia Smile Dziękuję wam bardzo za miłe opinie Smile
Odpowiedz
#39
Podobają mi się obie szkatułki. Motyw magnolii to mój ulubiony. Jeśli celowo zostawiłaś chropowatą farbę po tapowaniu, to efekt powinien być naprawdę fajny. Ja tak maluję słoiki, powierzchnia jest wtedy lekko nierówna i bardzo przyjemna w dotyku. Stety - niestety zdjęcia nie oddają tego jak naprawdę wyglądają nasze prace.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#40
Mam taka serwetkę z lawendą i nie mogę jej dopasować. Ona nie jest biała tylko lekko kremowa, nawet trochę wpadająca w żółtą a z wycięciem też ciężko bo te łodyżki bardzo cieniutkie są.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl